Нова жінка мого чоловіка прийшла в дітей забрати аліменти

Нова дружина мого колишнього чоловіка вирішила, що він надто багато дає дітям грошей. Розійшлися ми полюбовно, вже після народження доньки, зрозуміли, що не зможемо жити разом, надто ми різні, у нас різняться і принципи життєві, і цінності.

Та і окрім того, вже в процесі розлучення я познайомилася з хорошим чоловіком, котрий прийняв моїх дітей, і у нас зараз налагоджується все, справа йде до одруження.

Колишній справно платить аліменти, а ще часто дає діткам на цукерки, купляє гаджети і різні подарунки. Я цього не просила, але це було його рішенням, в його новому шлюбі діток поки немає, тому так і відбувається.

Він має хорошу роботу і зарплатню, я навіть уваги не приділяла тому, скільки він витрачає грошей.

У всякому разі мене він не забезпечує, я доречі також працюю, тому черговий планшет чи машинка на пульту це не потреба, а його бажання.

І тут, нещодавно заявляється до мене додому теперішня пасія, ми з дітьми і моїм Сергієм, тим самим хорошим чололвіком, про якого я казала, сіли вечеряти.

Вона прийшла під дією якоїсь речовини, мені у всякому разі так здалося, або ж просто під “мухою”. І відразу, не вітаючись у взутті попрямувала на кухню, оглянула стіл, і сказала, що ми тут шикуємо, а в них зараз скрутне становище, і при цьому всьому мені вистачило ще совісті просити для дітей гроші.

Я звісно відразу подзвонила колишньому, поки мій Сергій виводив її під руки. Тепер не знаю як вчинити, адже всі подарунки були для дітей, і я не маю права позбавляти їх цього.

Сергій протестує, каже що ми і так обійдемося. Я повинна щось вирішити, інакше ця жінка нам життя не дасть. Хто вже стикався з таким, як діяли? Діти ж ні в чому не винні.

You cannot copy content of this page