Образа дівчини, що дарма доглядала бабусю, адже спадщини не дісталося

Ця ситуація сталася у селі, куди мама відправляла мене на літо. Я жила з бабусею та дідусем, подружок не було особливо, а тому я дуже любила слухати бабусині історії про односельців. Деякі я не надто розуміла, дехто швидко вивітрився з пам’яті, але одна залишилася там надовго.

У цьому селі жила старенька бабуся Акіліна. Чоловік давно спочив, так само як і дочка, хоча остання лишила бабусі внучку. Лізка росла у селі, але після 16 вступила до університету та поїхала до міста.

Внучка бабусю дуже любила та цінувала те, що Акіліна виростила її та дбала замість матері. Тому Ліза часто відвідувала бабусю, привозила міських смаколиків і радувала стареньку компанією.

Закінчивши навчання, Ліза виїхала за кордон за програмою обміну, щоби пройти університетську практику. І, як часто буває, знайшла у Німеччині собі чоловіка. Лізка була тією ще красунею, бо в селі подібним новинам ніхто не здивувався. Спочатку після заміжжя внучка ще приїжджала, а ось з народженням дитини поїздки припинилися.

Всі знали, що Ліза з чоловіком живуть зовсім не бідно, та дивувалися, коли Акіліна захворіла, але ніхто не приїхав допомагати. Сусідка бабусі, бачачи, як тій тяжко, намагалася зрідка забігати. То в аптеку збігає, то продуктів придбає. Якоїсь миті Акіліна зрозуміла, що самій їй точно не прожити, і вирішила переписати будинок на сусідку в обмін на догляд.

З того моменту жити бабусі стало набагато легше. Порядна сусідка тримала і будинок, і саму літню жінку в чистоті та порядку. Акіліна відійшла в інший світ, будучи щасливою людиною.

Ось тільки вже наступного дня з’явилася Ліза з чоловіком та дітьми. Складно сказати, як вона дізналася про те, що сталося. Спочатку онука плакала від горя, але досить швидко заспокоїлася. Найбільше їй допоміг нотаріус, який повідомив, що будинок дістанеться саме їй.

Сусідка була в шоці. У неї самої була старенька мама, і гроші від продажу будинку Акіліни зовсім не завадили б. Ось тільки Ліза хоч і подякувала сердечно сусідці за допомогу, але сказала, що будинок продасть і гроші забере собі. Далі були слова, що зараз їм з чоловіком нелегко, його справи пішли вниз і з’явилося кілька кредитів.

You cannot copy content of this page