Однак покохав мій чистоплюй син саме цю дівчину. І одружився з нею, хоч я й була проти. Я навіть на весілля не прийшла…

В той раз я вирішила провідати сина з невісткою, коли поїхала в місто на ринок. Я рідко приїжджала, адже шлях був зовсім неблизький. Невістка зустріла її радісно, обійняла на порозі й запросила на кухню.

У квартирі подружжя було трохи сумбурно, втім, як і завжди. Невістка не вирізнялася акуратністю. Я не розуміла, як мій син-акуратист примудрився обрати таку неохайну дружину.

На кухні гора немитого посуду, у кімнаті безлад, у комору взагалі краще не заглядати. Про це розмірковувала я, поки невістка мила чашки для чаю. Сина вдома не було, ще не встиг повернутися з роботи.

Невістка розповідала про щось, поки готувала чай і шукала в тумбочці печиво. Я вслухалася і зрозуміла, що невістка розповідає про минулі вихідні. Вони їздили в гори і чудово провели час.

А кілька тижнів тому вони разом сходили на курси малювання. Невістка вигукнула, що у чоловіка вийшли чудові малюнки, і побігла за ними в кімнату. Дорогою вона щебетала про те, як він радів малюванню і поїздці в гори.

Додала, що чоловік дуже втомлюється на роботі й частенько приходить додому роздратованим і не в настрої. Я раптово згадала, як мучилася із сином у дитинстві. Намагалася ростити за правилами, приділяла багато уваги, але не балувала.

І все ж син виріс непростою людиною, у якої настрій міг впасти до рівня плінтуса дуже швидко. По молодості мені хотілося плакати, настільки складні бували моменти у вихованні

Однак я щиро любила сина, хоч і не схвалювала його шлюбу. Річ у тім, що я познайомилася з невісткою раніше за сина. Дівчина жила в гуртожитку, яким я завідувала. Я відразу примітила неохайну студентку.

Хоча дівчина нібито й не навмисне такою була. Бувало, скажеш їй прибратися, то вона одразу ж усе по місцях розпихає, пил змете, а потім знову за старе. Така вже людина була.

Однак покохав мій чистоплюй син саме цю дівчину. І одружився з нею, хоч я й була проти. Я навіть на весілля не прийшла. І лише через три роки почала заглядати до них додому.

Щоразу дивуюся жахливому безладу, який панував у квартирі молоді. Ось тільки я нічого не говорила, не любила встрявати в чуже життя. Я поговорила ще трохи з невісткою і почала збиратися додому, не дочекавшись сина.

Невістка схаменулася, що я йде з порожніми руками, і віддала баночку з варенням, яке їй батьки передали. Я відмовлялася, але потім взяла банку. Сівши в автобус, задумливо крутила в руках подарунок і розмірковувала про своє…

Під Новий рік раптово приїхав син. У дверях я помітила, що біля ніг сина стоїть велика валіза. Виявилося, що вони посварилося. Це здивувало мене, адже наскільки я знала, вони практично ніколи не сварилися.

Однак цього разу син настільки розлютився на дружину, що вирішив подати на розлучення. Нещодавно він змінив місце роботи. Нова посада була вельми серйозною, потрібно було часто зустрічатися із закордонними клієнтами

Ось тільки невістка вже вкотре забувала почистити його костюм! Я уважно слухала обурення сина і згадувала його батька, з яким давно розійшлася. Причиною для розлучення став безмірний егоїзм чоловіка.

Після появи дитини мені довелося самій доробляти ремонт, поки чоловік збирався з друзями після роботи. Той хотів затишку, але допомагати не бажав. Ось і зараз я в синові бачила відгомони егоїзму його батька.

Зібравшись із духом, я відповіла сину, що його дружина терпить всі його витівки і мало хто може витримати гойдалки його настрою. А от костюм вже міг би й сам почистити, адже його дружина теж працює.

Син був ошелешений моєю відповіддю мами. Він очікував, що я всіляко підтримаю його рішення про розлучення. Побурчавши, він ліг спати. На ранок підійшов до мене і вибачився, а потім зібрався та поїхав до дружини.

You cannot copy content of this page