Одного разу перед сном коханий сказав, що не може більше терпіти цього. Він сказав, що цього року він молодець…

День мого ідеального чоловіка починався о 5:30 ранку. Після кількох сигналів будильника він піднімався і без зволікань йде на кухню, де готує сніданок для себе і мене.

Якщо наша трирічна донька прокинулася, то він, як справжній батько мчить до ліжечка і бере дитину на ручки, щоб не розбудити мене. Після того як сніданок і кава готові, він йде до мене, щоб розбудити поцілунком і повідомити, що сніданок чекає на кухні.

А поки заспана я зі змінним успіхом піднімаюсь з ліжка, коханий йде до ванної, чистить зуби і голить своє бездоганно гладке підборіддя. На роботу він не спізнювався.

Усі свої найважливіші справи він вирішує у першій половині дня, тож йому не доводилося затримуватися ввечері. Під час обідньої перерви він завжди телефонує мені й цікавиться моїми справами.

За можливості говорить з малятком, якщо та не спить. Зі співробітниками він спілкувався доброзичливо, хоча з дівчатами тримається радше нейтрально. Не можна допустити появи неприємних чуток.

Після роботи він завжди заходить у магазин за овочами і натуральними йогуртами. Оскільки я віддає перевагу легкій вечері, коханий повинен забезпечувати мене потрібними продуктами.

Окремої уваг чоловіка удостоюються товари по акції. У жодному разі не можна втрачати можливість взяти щось за вигіднішою ціною. Поки я з донькою гуляю на вулиці, коханий швидко займається готуванням.

Зазвичай меню на вечерю складається з каші, салату і печеного м’яса з соусом. На десерт якщо не покупний тортик, то желе, яке чоловік заливав у спеціальні форми за день до цього. Потім наставав час сімейного перегляду.

Як правило, це був або мультик, або мелодрама. Коханий із задоволенням надає вибір фільму мені, оскільки повністю довіряє і підтримує мене. Коли він укладає дитину спати, я йду читати книжку.

А коли настає час сну, він міцно цілує мене й укладає в обійми, в яких я так люблю засинати. Одного разу перед сном коханий сказав, що не може більше терпіти цього.

Він сказав, що цього року він молодець і що йому потрібно прагнути до кращого. І він ніби як навіть справляюся, але він просто зобов’язаний дізнатися, що я хотіла на Новий рік, бо подарунок він не обрав, хоч свято пройшло.

You cannot copy content of this page