Оплачували комуналку з чоловіком, помітила в його телефоні ще одну карту

Я завжди вважала, що у нас з чоловіком міцний шлюб. У нас майже завжди було повне взаєморозуміння, мінімум сварок і ніяких секретів.

Але раптом виявилося, що секрети у чоловіка таки є. І він ховає гроші не тільки від мене, а й від нашої маленької дочки.

Наші стосунки зав’язалися, коли мені було тридцять, чоловік на три роки старший. Він жив з матір’ю на той момент, у мене ж була власна квартира. Так, потрібно було вкластися в ремонт, зате своя, двокімнатна, в хорошому районі.

Свекруха ж була впевнена, що жити в квартирі дружини її синові ніяк не можна. Вона хотіла, щоб ми переїхали до неї, а мою квартиру продали або здали, і разом збирали на спільне житло. Звичайно, мені така дивна ідея зовсім не сподобалася, і в подібному я брати участі не стала.

Потім свекруха налаштовувала сина, щоб він не вкладав гроші в ремонт моєї квартири. Так і заявляла мені, що якщо ми розлучимося, то він залишиться ні з чим.

Чи варто говорити, що з цією жінкою відносини у мене не склалися? Але після народження дочки все начебто налагодилося. Свекруха внучку полюбила.

Я пішла в декрет, чоловік забезпечував сім’ю. Жили бідно, але в кредити не влазили. Якщо потрібно було щось придбати, наприклад, з побутової техніки, то просто збирали гроші або ненадовго позичали у друзів.

Іноді доводилося і викручуватися, і економити. Але що поробиш? Чоловік обіцяв, що отримає надбавку до зарплати. Але прибавка дивним чином відкладалася. І тепер я зрозуміла чому.

Раніше і подумати не могла, що у чоловіка може бути інша картка. А в цей раз, коли ми оплачували комуналку, він пішов звірятися з лічильниками, а телефон залишив на столі. Прийшло якесь повідомлення, я машинально глянула в екран і побачила в банківському додатку дві картки …

Спочатку я подумала, що у нього якийсь кредит, адже сума була значною. Але ми ж домовилися, що ніяких кредитів брати не будемо!

Я придивилася і швидко зрозуміла, що це накопичення, про які мені не було відомо. Коли чоловік повернувся, у мене вже з’явилося море питань.

Спочатку він заперечував, намагався змінити тему. Пробував присоромити мене, що я лізу в його телефон. Але потім зізнався, що ці гроші відкладав на всякий випадок.

Адже якщо у нас щось не вийде, то він залишиться ні з чим. Я відразу згадала, що ці ж слова чула від свекрухи. Ось хто його напоумив.

Я довго не могла прийняти цю інформацію. Скільки разів за останні роки ми опинялися на мілині. То плита зламалася, і не було на чому навіть їжу приготувати. То дитину потрібно було одягнути, а грошей не вистачало. І весь цей час гроші у чоловіка були. Але не для нас, не для сім’ї. А тільки для нього.

Напевно, і свекруха, і чоловік мали рацію. Адже ми таки розлучимося. Іншого виходу я не бачу і пробачити таке не зможу. Якщо за стільки років він так і не почав мені довіряти, думав тільки про себе, то вже навряд чи щось у нас вийде.

Вигнала його до матері, а додому пускати не збираюся. Доньку тільки шкода.

 

You cannot copy content of this page