Останньою краплею в чаші терпіння стало те, як варварськи вчинила завуч з  моєю найулюбленішою квіткою…

На той момент я працювала в новій школі вчителькою біології лише кілка місяців. Діти мене дуже полюбили, нехай і працювала я по суті всього нічого. З колегами теж досить швидко знайшла спільну мову.

Принаймні, так мені здавалося. Хоча проблеми, безумовно, були. Не пощастило мені потрапити під крило дружини директора, вона завуч. Цій дамочці було вже дуже далеко за 60, і я не хотіла б псувати з нею стосунки.

Але терпіння моє вичерпувалося. Завуч усі ці місяці намагалася вчити мене розуму. Спочатку це було навіть корисно і дуже мило, але зараз більше скидалося на тотальний контроль. Немов у місцях не настільки віддалених.

Я намагалася не звертати уваги на зауваження чи моралі, але дружина директора ще й у її класі взялася порядки свої наводити. Ніби я якась недотепа і сама не спромоглася цього зробити раніше.

Особливо добряче діставалося квітам, які молода я принесла з дому або купила за свої гроші. Мій клас і справді був схожий на запашний оазис у пустелі. Це вабило настирну завучку з подвоєною силою.

В один із днів вона зайшла до мене і почала жалітися на нову вчительку географії та паралельно відривала в квітів, які стояли на підвіконнях, жовті листочки. Я лише сумно спостерігала за тим, що відбувається.

Останньою краплею в чаші терпіння стало те, як варварськи вчинила завуч з  моєю найулюбленішою квіткою. Ні з того ні з сього вона взялася пересаджувати красиву пуансетію.

Вона тягла цю нещасну квітку за її верхівку. Я аж крикнула, щоб вона її не чіпала. А вона мені почала розповідати, що моя квітка була якась сумна, тому вирішила її пересадити.

Я поскаржилася своїй найкращій подрузі на недбайливу колегу. Вона мені порадила поводитися дзеркально. Я взяла на замітку корисне зауваження подруги. Відтоді речі завуча раз у раз були не там, де вона їх залишала.

Не зникали, а просто таємниче переміщалися. Згодом до такої своєрідної забави долучилися й інші вчителі. В один з днів завуч заявила, що йде на спокій. Я зайшла у свій клас і щасливо вдихнула на повні груди.

Нарешті в школі запанує спокій і порядок. Мої квіти, клас, особистий простір тепер ніхто не потривожить. Та й інші колеги явно зраділи такому повороту подій.

You cannot copy content of this page