От вона побачила “картину маслом”: у машину одруженого чоловіка сідає ошатна дівчина. Пліткарка вважала своїм обов’язком повідомити новину “обдуреній” дружині…

Дружина мого двоюрідного брата занадто ревнива і запальна, але категорично це заперечує. У них двоє дітей, і я вважаю їхній шлюб благополучним. Ось тільки сварки в молодій сім’ї трапляються часто.

Скандалів могло не бути, якби вона не слухала подругу, що живе по сусідству. Та жінка заздрила чужому щастю і за будь-якої зручної нагоди намагалася підкинути в їхню сім’ю “чорну кішечку”. Так сталося і цього разу.

Подружка запросила мене на дівич-вечір, і я причепурилася з нагоди. Їхати потрібно було на інший кінець міста. Оскільки послуги таксі студентам не по кишені, я стояла на зупинці і чекала маршрутку.

Мій двоюрідний брат проїжджав повз по роботі. Він упізнав мене і запропонував підвезти. Нас помітила цікава сусідка. Оскільки я приїхала в місто нещодавно, жінка не була зі мною знайома.

От вона побачила “картину маслом”: у машину одруженого чоловіка сідає ошатна дівчина. Пліткарка вважала своїм обов’язком повідомити новину “обдуреній” дружині, а та не стала довго розбиратися.

Вона запідозрила те, що їй підказала бурхлива жіноча фантазія! Мій брат неабияк розсердився, коли прочитав послання дружини, і викинув смартфон у вікно. Через кілька хвилин він заспокоївся і хотів набрати її, але не вийшло.

Від удару об асфальт тріснув екран. Весь цей час я сиділа на задньому сидінні і намагалася не дихати. Я обережно запитала брата, що сталося, але чіткої відповіді не дочекалася, тому що він сам був не в курсі того, що відбувається.

Мені вдалося вмовити його зателефонувати дружині з мого телефону. Вона відповіла тільки з третього разу. Почувши голос чоловіка, накинулася зі звинуваченнями і докорами. Він чітко запитав, чому вона вирішила, що він зраджує.

От тоді й розкрилася правда, звідки ноги ростуть. Брат звичайно ж заперечував наклеп і не міг зрозуміти, про що взагалі мова, аж тут я зрозуміла, що це мене бачили з братом.

Я почувалася ніяково, хоча моєї провини там не було, і намагалася проаналізувати ситуацію. Незабаром ми під’їхали до їхнього будинку і піднялися на другий поверх.

Із сусіднього коридору за тим, що відбувається, нишком спостерігала моложава жінка. Брат відчинив двері і в наказовому порядку попросив сусідку увійти. У передчутті мелодрами вона переступила поріг квартири.

Назустріч вибігла заплакана дружина брата. Вона хотіла ще щось сказати, але він не став її слухати. Він звернувся до сусідки і показав на мене, питаючи, чи вона мене бачила. Та кивнула головою та з осудом оглянула мене з голови до ніг.

І тут мій брат представив мене, після чого вигнав сусідку з квартири. Вони поговорили кілька хвилин наодинці, і брат відвіз мене до подружок. Відтоді його дружина із сусідкою не спілкується. Скандали між ними припинилися

You cannot copy content of this page