Перед приїздом свекрухи доводиться розкидати дитячі іграшки по будинку

Моя свекруха свято переконана в тому, що я не даю своїм дітям можливість розвиватися. Ніколи не вгадаєте з чим це пов’язано.

А з тим, що я прибираю і дуже ретельно. Ми знімаємо великий трикімнатний будинок, у нас 2 діток з різницею в півтора року. Старшій доні 3 рочки, меншому 1.5.

Як ви собі розумієте іграшок у нас в будинку дуже багато. Я виділила дітям найтеплішу і найзручнішу кімнату, вона не прохідна, кутова, там завжди багато сонця і тепла. Там ми поставили їм ліжечка, там же і знаходяться їхні речі, іграшки.

Але це не влаштовує маму мого чоловіка, адже вона вирішила, що наявність в домі дітей означає, що і в мене в кожному кутку, під рукою має бути рушник, серветка, іграшка і пляшка з водою.

Якісь доводи з приводу того, що я намагаюся класти все на свої місця її не влаштовують, адже якщо по будинку не розкидані іграшки, значить, я забороняю дітям виражатися і розвиватися.

Дійсно дуже багато часу я витрачаю на прибирання іграшок. Але у нас є велика корзина, куди складаються дитячі ляльки і машинки, мені так зручно, адже все в одному місці, та і дітям теж, як на мене нормально.

Свою спальню я не даю загромаджувати манежами і гойдалками, то мій простір, і взагалі я не хочу, щоб там діти розносили кімнату. До того ж, вона прохолодна і темна, призначена тільки для того, щоб там спати.

В залі стоїть крісло, телевізор, камін і журнальний столик, зал прохідний між 2 кімнатами, іноді туди може потрапити плед, чи сушка з дитячими речами, якась книжка чи машинка, але це все я стараюся швидко забрати.

Поки я в декреті, дуже хочеться тримати в порядку і себе, і будинок. Але ні, мені постійно розказують про те, що якщо в мене іграшки вічно в коробці, значить я деспот і не даю їх дітям.

Дійшло до того, що тепер, щоразу перед приїздом батьків я висипаю великий ящик іграшок і розкидаю їх по будинку. Сверуха тоді пристально оглядає і каже, що тепер вона вірить, що в домі є діти.

Не знаю, чи це в мене якісь проблеми з головою, чи в когось іншого, не хочеться нікого ображати, але маємо, те, що маємо. Невже розкидані іграшки по будинку признак любові до дітей. Я ж не прошу їх прибирати, не ховаю іграшки, просто кладу в одне місце.

You cannot copy content of this page