Переказала синові на карту гроші, щоб він купив мені новий телефон, а ввечері зателефонувала невістка

Нещодавно в нашій родині стався серйозний конфлікт, винуватицею якого не по своїй волі опинилася я.

Справа в тому, що мій старенький телефон зовсім перестав працювати. Древній кнопковий слайдер вже давно доживав своє. У телефонах я абсолютно не розбираюся, та й навіщо мені це?

Мобілку я використовую, тільки щоб зв’язатися з рідними. Але тепер це практично неможливо, тому що в телефоні зламався чи то динамік, чи то мікрофон.

Загалом, я попросила свого сина, щоб він пішов в магазин і купив мені самий звичайний телефон. Я відразу ж перевела йому на карту потрібну суму. Про те, щоб він купував телефон за свої гроші, навіть і мови не йшло.

Днем син привіз мені новенький телефон, все в ньому настроїв і поїхав. А ввечері мені подзвонила невістка і почала кричати на мене:

«Та як вам не соромно! Ви ж знаєте, що ми виплачуємо з Антоном кредит за квартиру! У нас немає зайвих грошей на ваші забаганки! »

Потім вона відразу ж кинула трубку, я навіть слова не встигла вставити.

Я подумала, що вийшло якесь непорозуміння. Адже я сама оплатила свій телефон. Але передзвонювати я не стала, тому що на нервах у мене підскочив тиск. Я прилягла на диван і почала глибоко дихати, сподіваючись, що мене попустить.

Але тільки-тільки мені стало легше, телефонний дзвінок пролунав знову. Знову невістка:

«Годі збагнути! Я б ніколи не подумала, що мати може забрати у сина останні гроші! Галина Федорівна, я так розчарована в вас! »

Через годину після чергового дзвінка до мене додому прийшов син. Запитав, чи пущу я його до себе переночувати, тому що дружина його вигнала. Цирк!

Виявилося, що Наташа не повірила Антону і вирішила, що він купив телефон за гроші із сімейного бюджету. Причому її навіть банківський переказ не переконав. Мовляв, ми з сином все підлаштували, щоб вона нічого не запідозрила.

Я розуміла, що проблема далеко не в моєму лише телефоні. Антон розповів мені, що нещодавно він посварився з дружиною. Вона хотіла, щоб він купив їй айфон. Грошей на такий дорогий телефон у нього немає. Все зароблене йде на квартиру і прожиток.

Наташа і сама це прекрасно знає. Але сцену йому з цього приводу влаштувала, мовляв, потрібно тоді більше заробляти.

Вранці Антон пішов на роботу. А через годину Наташа знову мені подзвонила:

«Ну що, ви раді? Через ваш триклятий телефон ми з Антоном розлучаємося! »

Я була в шоці. Невже безглузда сварка з дружиною може привести до такого результату? Мені здається, Наташа просто шукала якийсь привід, щоб кинути мого сина.

Тільки мені от цікаво, де вона жити тепер збирається. За квартиру платив тільки мій син … Загалом, я в жаху від поведінки невістки. Але я впевнена, що Антон знайде собі дружину краще!

You cannot copy content of this page