Історії про кохання

Пережили зраду, але все одно розходяться

Все почалося з того, що я отримав нову посаду та в мене з’явилося багато вільних грошей. Я почав проводити більше часу з колегами та друзями і практично перестав приділяти увагу своїй дівчині.

В кінці кінців вона почала шукати той зв’язок, як у нас була раніше, в іншому місці. Це виявився колега з її роботи.

Коли я дізнався про це, то був в люті. Я взяв на роботі невелику відпустку, і протягом 4 днів ми розмовляли і лаялися, іноді перериваючись на їжу та сон.

У підсумку я зрозумів, чому вона зробила те, що зробила, і вибачився перед нею за своє ставлення. Щоб знову стати людиною, яку вона любила (а не тим, кого, як мені здавалося, вона хотіла любити), то я змінив свій робочий графік.

Мій дохід став менше, але з’явилося більше вільного часу. Зі свого боку вона попросила пробачення за ту жахливу річ, яку зробила, і пообіцяла в майбутньому більш відкрито говорити про свої переживання.

Я простив її. Так, мені було боляче, але ж їй теж, ще більше. Ми прожили разом ще півтора року, і це були чудові відносини.

Зараз ми розлучилися, але це ніяк не пов’язано з її зрадою. Справа в тому, що вона знайшла роботу своєї мрії на іншому кінці країни.

І хоча вона була готова відмовитися від неї, я знав, що вона хотіла займатися саме цим задовго до зустрічі зі мною. Так що я відпустив її. Ось і вся історія

Вам також має сподобатись...