Під час відеодзвінка помітив, що у дівчини з’явилися кругленькі щічки

Святослав залишав Олесю важко. Пара вже якийсь час жила разом і вони вже встигли звикнути одне до одного. Їхав він, маючи намір після повернення зробити коханій пропозицію. Адже Олеся була для нього досконалістю. Фігурка, обличчя, голос. Всі риси її образу жили у нього в серці.

Час від часу вони розмовляли по відеозв’язку. Олеся як і раніше жила в їхній квартирі і підробляла. У той час як Святослав розповідав їй про своє армійське життя, дівчині ніби не особливо було чим поділитися. Вона тільки повторювала, що їй дуже сумно без нього. І що їй важко перебувати вдома одній.

Звичайно, Святослав побоювався, що Олеся не дочекається його. Що одного разу під час прогулянок з подружками вона зустріне когось більш привабливого і перспективного. Але він намагався гнати ці думки. Адже в поведінці Олесі майже не було змін. Хіба що у неї з’явилися невеликі щічки. Святославу це навіть сподобалося.

Коли термін служби підійшов до кінця, юнак їхав додому з майже спокійним серцем. Що якщо вона зустріне його не так тепло, як раніше? А раптом вона все ж знайшла когось, але боялася про це говорити по відеозв’язку? Коли Святослав опинився на пероні, він дійсно побачив те, чого ніяк не очікував побачити.

До нього бігла Олеся. Та тільки Святослав спершу не впізнав її. Тому що замість тоненької милої дівчини до нього підбігав «хом’ячок». Святослав був у такому здівуванні від змін у фігурі дівчини, що в той же день з нею розійшовся.

Як можна було з такої красуні перетворитися в хом’ячка? Після зустрічі він більше тижня спеціально гуляв з друзями, щоб хоч якось привести думки в порядок.

Коли він все ж поговорив з Олесею, виявилося, що весь цей час дівчина просто заїдала свою тугу від розлуки з коханим. З подругами не гуляла, так як не хотіла розпускати про себе розмови. У неї залишалися тільки солодощі і домашня їжа. Але тут же дівчина пообіцяла, що поверне колишню форму. І все буде як раніше.

Святослав же не був у цьому впевнений. Він ніяк не міг зрозуміти, як можна було так запустити себе. З одного боку, він все ж співчував Олесі, але з іншого про весілля вже й мови бути не може. Зараз його навіть не тягне обійняти Олесю.

Виходить, що йому доведеться чекати, поки вона повернеться в колишню форму і його бажання повернеться. Але тоді як їй тоді пояснити, що такою вона йому зовсім не симпатична? Образиться адже. Та й йому чекати не особливо хочеться.

You cannot copy content of this page