Піклуючись про захворівшу свекруху, посварилася з мамою

Мій батько кинув нас з мамою напризволяще. Мені було всього лише 7 років, і я мало що розуміла. Однак уже тоді я розуміла, що робити, як він, просто нелюдяно.

Тато виніс півквартири, повторюючи, що всі ці речі належать тільки йому. В результаті ми з мамою залишилися буквально ні з чим.

Батько не сильно цікавився моїм життям. Платив копійчані аліменти і зрідка вітав мене з днем ​​народження, якщо згадував про це. Я бачила, як моєї матері важко. Намагалася допомогти, чим могла. Але натомість вона вимагала більшого.

Чим старшою я ставала, тим частіше мати повторювала, що зробила для мене все, витратила на мене найкращі роки свого життя. Я постійно відчувала, ніби винна їй.

А коли я виросла, почуття провини перед нею тільки посилилося. Але в якийсь момент я прийняла вольове рішення жити не тільки для неї, а й для себе.

Я вийшла заміж і переїхала в квартиру чоловіка. Зараз ми разом виховуємо двох дітей. Хоча я вже давно не живу з мамою, я не переставала допомагати їй, ми часто зідзвонюємося і зустрічаємося. Моя мама майже ні з ким не спілкується, з тих пір як пішов батько, вона закрилася в собі. Але з батьками мого чоловіка знайти контакт у неї вийшло.

І все у нас було добре до недавнього часу. Моя свекруха потрапила в лікарню. Вона пролежала в стаціонарі більше двох тижнів. Ясна річ, ми з чоловіком допомагали їй фінансово, хоча я не можу сказати, що у нас є всі можливості для цього. Так чи інакше, коли близька людина потрапляє у важку ситуацію, ти зробиш все заради її блага.

Моя мама теж часто приходила до свекрухи. Вона приносила їй свіжу домашню їжу. Одного разу вона дізналася, скільки ми витратили грошей на лікування, і обімліла. З тих пір вона більше не з’являлася в лікарні жодного разу. Незабаром мама подзвонила мені і сказала:

«А мені ти розповідаєш, що у вас ні на що не вистачає грошей. Я думала, що виростила дочку, яка буде допомагати своїй матері, а не чужій! »

Ми так і не помирилися після цієї сварки. Мої аргументи мама слухати не хоче. Вона вважає, що я зрадниця, раз витратила стільки грошей на свекруху. Невже вона не розуміє, що допомагати близьким в подібних ситуаціях – це нормально?

You cannot copy content of this page