Після пар отримую дзвінок від двоюрідної сестри. У нас із нею різниця трохи більше року. Вона живе на іншому кінці країни…

Гуртожиток коледжу для дівчаток. Ніч, початок третьої. Сплю на боці, обличчям до стінки без подушки, і від незручності прокидаюся. Подумки планую піднятися на руках, підтягнути під голову подушку і нарешті відлипнути від стінки.

Хочеться перевернутися на спину і продовжити спати, але всі ці дії я хочу зробити, не злякавши солодкого сну, що обволікає. І раптом я розумію, що не можу ворухнути ні ногами, ні руками.

Злітає пелена сну, я вже усвідомлено намагаюся перевернутися на спину. Ще немає страху, але раптом чітко розумію і відчуваю, що хтось стоїть у ногах і притискає ковдру до ліжка, відчуваю, що ковдра сповила мої ноги.

Насилу, зовсім трохи повертаю голову, але розліпити очі не можу. Жах холодом заповзає в душу, але тут злегка відкривається одне око. Бачу стіну в ногах, на ній дзеркало 30х40 – і все. Але бачу як у тумані, чи це туман і є?

І тут починає сповзати ковдра, тягнуть із мене її не кваплячись, як грають. Страх пружиною скидає мене з ліжка, я бачу всього на секунду чіткий силует струнко хлопця в чорному.

Не вірячи собі, окидаю кімнату поглядом – раптом дівчата вирішили пожартувати, але сусідка мирно спить, а в кімнаті тільки ми з нею. А хто тоді він?

Повертаю голову туди, де він стояв, але не встигаю зробити це до кінця, тому що отримую два поштовхи по потилиці. Не потиличники, але голова двічі різко підборіддям торкається грудей.

Я все ж різко встигаю повернути голову і побачити частину шлейфу туману, що втягнувся в дзеркало на стіні. Встаю, підходжу до дверей, смикаю за ручку – зачинено, ключ стирчить у дверях. Дивлюся на годинник – 2:45.

Телефоную мамі, вона вимагає зняти дзеркало, перевісити його, щоб не відбивалися в ньому ліжка, вікно, двері. Каже якусь нісенітницю про задзеркалля. Я хочу спати, боюся заснути, злюся, а мама наполягає.

“Зрештою повісь на нього халат або рушник”, втомлено каже вона. Що я і роблю. Вранці не виспана йду на заняття, маскуючи кола під очима похапцем знайденою в сумочці подруги косметикою.

Після пар отримую дзвінок від двоюрідної сестри. У нас із нею різниця трохи більше року. Вона живе на іншому кінці країни. До неї вночі хтось чіплявся, вона так билася і брикалася, що прокинулася.

За стіною мирно спали батьки, сторонніх нікого. Вона пішла в туалет, думаючи, що це всього лише сон. Увімкнула світло, а рука від ліктя до кисті вся подряпана. Що це?

За останні 5 місяців це перша ява на двох, а снів однакових було багато. Вона завела зошит і записує сни, сказала, щоб і я це зробила. Сни теж дивні, страшні, містичні. Ніхто не знає що це, що нам робити…

You cannot copy content of this page