Після тієї розмови чоловік не дзвонив мені кілька днів, а на мої дзвінки не відповідав….

Чоловік почав наполягати на тому, щоб я збирала речі і їхала за кордон, але я не хотіла нікуди їхати. Була впевнена, що за кілька тижнів все налагодиться, але ситуація лише загострювалася.

Благо сестра вже давно живе за кордоном. Вона погодилася прихистити мене з донькою. До кінця життя буду їй вдячна. Вона не тільки поселила нас у себе вдома, але також допомогла з оформленням документів і з роботою.

Причому досить непогану роботу знайшла. Допомогло те, що я добре знаю іноземні мови. Загалом, визнаю чесно, ми добре влаштувалися. І мій чоловік не міг цього не помітити. Спочатку він хотів допомагати нам фінансово.

Але зовсім скоро я почала відмовлятися від грошей, посилаючись на свою зарплату. Я не хотіла, щоб він в чомусь собі відмовляв заради нас, адже він залишися один. Час минав, а вдома ситуація кращою не ставало.

Я остаточно втягнулася в ритм життя в чужій країні, хоч він мені й здавався чужим. Із сестрою жити було легко, та й доньці тут подобалося. І все б нічого, якби мій чоловік не зателефонував одного чудового дня.

Він сказав, що йому потрібні гроші на машину. Повідомив, що хтось запропонував йому авто за дуже вигідною ціною, а він уже кілька років марить цим. Сказав, що йому не вистачає 10 тисяч євро.

Мовляв, я маю йому їх вислати, бо в мене тут усе чудово складається. Цікаво, а звідки в мене такі гроші? Ми сильно посварилися через це. Чоловік сказав, що я можу позичити в сестри, наприклад. Але як він собі це уявляє?

Я і так живу в неї безкоштовно. Вона постійно нам допомагає, нічого не просячи натомість. Сума ж немаленька. Я не думаю, що вона погодиться на таке. До того ж я не знаю, коли ми зможемо віддати ці гроші.

Упевненості в завтрашньому дні немає жодної. Після тієї розмови чоловік не дзвонив мені кілька днів, а на мої дзвінки не відповідав. Я була дуже стурбована тим, що сталося, тому вирішила зателефонувати сусідці.

У нас із нею непогані стосунки. Але краще б не дзвонила, їй-богу! Вона розповіла, що до мого чоловіка хтось постійно ходить. Їй через стінку все чутно. Усередині мене ніби щось обірвалося.

Я давно відчувала, що наш шлюб тріщить по швах, але боялася собі в цьому зізнатися. Сусідка розповіла, що бачила якусь жінку, яка виходила з наших дверей рано вранці. Вона тоді поверталася із собакою з прогулянки якраз.

Тепер я розумію, чому чоловік так сильно наполягав, щоб ми з донькою поїхали. Може, і гроші йому потрібні не на машину зовсім? Не розумію, що мені тепер робити.

Кидати все і їхати додому, щоб з’ясовувати стосунки, я не хочу. Робити це на відстані ще гірше. І чому для зради він вибрав такий і без того складний період нашого життя?

You cannot copy content of this page