Після заміжжя потрібно прибрати всіх подруг, у будинок запрошувати нікого не можна

Трохи більше місяця тому Галина зателефонувала до Валентини і попросила на якийсь час дати їй притулок. Орендодавець терміново хоче звільнити квартиру, а їй не вистачає грошей для оренди нового житла.

Що вдієш, Валентина прийняла її. Не те, щоб вона була дуже рада постійному гостеві, але й подругу в біді залишати не хочеться.

Крім неї, у квартирі жив Анатолій, чоловік Валентини. Дітей у них не було, і це всіх цілком влаштовувало. Кожен ходив на роботу і намагався робити щось корисне вдома.

Минуло кілька тижнів. Галина не завдавала значних незручностей. Вона забезпечувала себе їжею сама, і бачилися вони всі разом лише вечорами. Але Валентина помітила зміни у поведінці Анатолія. Він став більш дратівливим та неспокійним. Коли Валентина просила його про допомогу по дому, той відмовлявся чи казав, що вона й сама може впоратися з цим. Це дуже здивувало Валентину. Раніше Анатолій не був таким.

Якось уночі Валентина прокинулася за природною потребою. Піднявшись із ліжка, вона підійшла до дверей і раптом почула чиїсь голоси. Вона прислухалася, це були Галина та Анатолій на кухні. Валентина завмерла.

— Ну ти ж розумієш, що ти в неї під каблуком? – Це був голос Галини. Валентина почула, як Анатолій голосно зітхнув. — Ось коли я залишилася одна, сама і за дитиною дивилася, і за будинком стежила. А Валя все на тебе скинути хоче.

Валентина привідчинила двері і визирнула в коридор. Навіть звідси видно було, як близько Галина стоїть до Анатолія.

— Вона у вас тут найголовніша і тобі ніякої волі не дає, — продовжувала Галина. – Я цього зовсім не розумію. З таким чоловіком так поводитись… Ой, ось біда. Колготки порвалися.

Вона повела стегнами перед Анатолієм, демонструючи дірку на нозі.

– Нічого страшного. Ось купи собі нові.

Анатолій дістав із кишені шорт купюру і поклав перед Галею. Здається, це були 500 гривень.

— Толіку, дякую тобі велике. Ти мій справжній рятівник.

Галина потяглася до нього, і вони обнялися. І, судячи з характерного мовчання, ще й цілувалися.

Валентина повернулася до ліжка, але так і не заснула. Вранці вона виставила Галину за двері, а Анатолію заборонила спати поряд із нею. Перед тим як піти, Галина ще багато чого доброго наговорила подрузі в обличчя. І навіть той факт, що Валентина їх застала, її анітрохи не бентежив.

Анатолій мовчав. Чи то від сорому, чи то тому, що не знає, що говорити. Він почав набиватися заново в помічники, але Валентина навіть не знала, як поводитися. Адже її чоловік зрадив їй із подругою.

І нехай навіть до найголовнішої справи не дійшло, Галина вже досить сильно зіпсувала стосунки Анатолія з дружиною. Вона дала йому можливість альтернативи, яку той з радістю ладен був прийняти. Що це, якщо не зрада?

Якось увечері Валентина заявила Анатолію, що якщо його щось у ній не влаштовує, нехай іде. Вона не стримуватиме його. Але й ставитись до нього як раніше вона не зможе. Тому Валентина вже всерйоз замислюється про розлучення.

You cannot copy content of this page