Після знайомства зі мною батько мого нареченого залишився незадоволений, весілля відміняється

Рік спільного життя у нас пройшов добре. Без сварок, розборок з приводу бюджету або побуту. Скільки Максим заробляє на своїй роботі, я ніколи не питала. Головне, що він вносив свою частину в оплату за квартиру і купував зі мною продукти.

І хоч жили ми не як багатії, але на все вистачало. Я могла купити собі все необхідне (засоби догляду, колготки та інше) при потребі і навіть жодного разу не просила Макса про допомогу.

З моїми батьками Максим знайом ще з самого початку наших відносин. А ось з його батьком (мати, на жаль, вже давно на небесах) я не бачилася ні разу. В основному, тому що той постійно за кордоном по роботі. І ось недавно Макс повідомив, що батько повертається. Можна, нарешті, посидіти разом.

Так як день приїзду батька Макса припадав на будній, і відпроситися я не могла, майбутній свекор вже був в квартирі, коли я повернулася. До його приходу я заздалегідь прибрала і приготувала кілька блюд. Думала, цього буде достатньо. У мене ж теж не особливо багато часу на виконання ролі господині.

Однак всі мої приготування батько Макса не сприйняв. Коли ми сиділи за столом, він сказав, що в будинку недостатньо прибрано. Також він сказав, що мої страви так собі і поцікавився, чому я взагалі працюю. Адже, на його думку, жінка повинна стежити за будинком і «бути господинею».

Я все чекала, коли Максим дасть відсіч батькові. Але він лише кивав головою час від часу і продовжував їсти, ніби його тут взагалі немає.

Вечір закінчився тим, що я не витримала і поїхала ночувати до своїх батьків. Очевидно, що з батьком Макса у нас будуть натягнуті відносини. І щоб не псувати всім настрій, я вирішила пожити у батьків, поки майбутній свекор не повернеться за кордон.

Минуло 5 днів, і я повернулася додому. Максим заявив, що весілля не буде. Виявилося, що я не сподобалася його батькові. Замість цього він запропонував просто жити разом. Все одно це ж просто штамп. Але для мене це був не просто штамп.

Спочатку я не розуміла, чому він так себе веде. Але потім я дізналася, що робота Макса приносить дуже скромний дохід, і основну частину грошей він отримує від свого батька. І в страху втратити щомісячного забезпечення Макс пішов на поступки.

Почувши все це, я погодилася. Весілля дійсно не буде. В той же день я зібрала речі і пішла. Назавжди.

Максим намагався до мене додзвонитися з тиждень, але потім перестав. Я бажаю йому всього найкращого і залишатися таким же мажорним синочком, який не хоче ставати дорослим. Саме тому я хочу сказати спасибі його батькові. Він показав справжню сутність свого сина і вберіг мене від тяганини з паперами по розлученню.

You cannot copy content of this page