Побачивши мого нареченого вперше, мама зблідла і завмерла, такої реакції я не очікувала

Я чекала на той день з нетерпінням. Мої батьки нарешті повинні були познайомитися з моїм хлопцем. Тепер вже нареченим: нещодавно Діма зробив мені пропозицію.

Коли ми увійшли в квартиру, мама і тато зустріли нас разом. Діма потиснув батькові руку і сказав:

«Добрий день! Радий знайомству!”

Потім він простягнув руку моєї матері, але вона дивилася на нього дуже дивно. Мама зблідла і була сама не своя, ніби щось трапилося. Тоді мій тато взяв її за плече і спитав:

«Дорога, все нормально? Може, до столу? »

Мама схаменулася, сказала, що їй теж дуже приємно познайомитися, і провела нас в кімнату. На столі стояла сила-силенна частувань, грала приємна музика. Але я відчула, що в кімнаті панує нездорова атмосфера.

За столом мама почала ставити Дімі питання про його батьків. Як їх звуть, де вони працюють і, що найголовніше, ким вони були в минулому. Я не розуміла, навіщо їй це знати. Не витримавши, я запитала:

«Мама, в чому справа? Якщо тобі є що сказати, зроби це, будь ласка ».

Невпевнено моя мама сказала:

«Діма, твого батька звуть Сергій Орлов?»

Діма сторопів:

«Так, ви маєте рацію. Але звідки ви знаєте мого батька? »

Наші з татом погляди спрямувалися на маму. Заплакавши, вона продовжила:

«Настя, мені дуже шкода. Але ви з Дімою не зможете бути разом ».

Потім вона розповіла нам свою історію. Історію, про яку до кінця не знав навіть мій батько:

«У школі я зустрічалася з хлопцем на ім’я Сергій. Перед випускним я завагітніла, але не сказала йому про це. Він хотів вступати до столиці, і я просто відпустила його. А потім зустріла твого батька, Настя ».

Я намагалася триматися, але таємниця матері шокувала мене:

«Він закохався в мене по вуха і відразу ж покликав заміж. Через місяць я повідомила йому, що ми станемо батьками. Звичайно, він дуже зрадів, і наше життя пішло в гору. Я не хотіла, щоб ти дізналася про все саме так, пробач мені ».

Крізь сльози я запитала:

«Чому ти не сказала мені, що мій тато не є моїм біологічним батьком ?! Ти хочеш сказати, що Діма – мій зведений брат? »

Мати відповіла, що вона не хотіла мене поранити, адже в нашій родині все завжди було добре. Вона відразу запідозрила недобре, коли побачила Діму. Він дуже схожий на Сергія, свого батька.

Я не могла повірити в те, що почула. Мені потрібні були докази. Ми з Дімою зробили ДНК-тести. Але вони лише підтвердили слова мами. Таємниця матері зруйнувала моє життя. Я не знаю, чи зможу пробачити її за це. Я думала, що можу довіряти їй. А виявилося, що у кожного в шафі висять свої скелети.

А найбільше мені шкода батька. Він знав, що в школі мама з кимось зустрічалася. Але тато уявити собі не міг, що все обернеться саме так. Того вечора він запевнив мене, що завжди буде моїм батьком, незважаючи ні на які тести. Я знаю, що він не бреше. Але біль всередині мене не вщухає. Я так любила Діму …

You cannot copy content of this page