Почала підозрювати, що у чоловіка з’явилася інша, вирішила перевірити його та сховалась під ліжко

Дует Михайла та Віри був разом уже 2 роки. Планували дітей, купівлю нової машини, мріяли про кошеня та собаку. Ідеальна пара, чи не так? Жили душа в душу, хоча друзі подекуди дивувалися, як вони взагалі зійшлися. Мишко тихий і спокійний, Віра — химерна і запальна. Характери у пари були справді полярні, але це зовсім не заважало їм прожити досить довгий час.

Спільні друзі дивувалися, як хлопець і дівчина таки вирішили одружитися. А раптом з’ясується, що вони зовсім не пасують одне одному? Що станеться з Мишком, якщо Віра розлюбить його? Зрозуміє, що надзвичайно спокійний хлопець їй не до вподоби? Або ж навпаки, Михайло схаменеться і забажає бачити поруч із собою більш домашню даму?

Спільні знайомі лише додавали олії у вогонь, що й змусило сумніви відвідати голову Вірочки. Дівчина раніше завжди давала відсіч усім, хто хоч на секунду засумнівався б у їх із Мишком справжнього кохання. Але численні домисли друзів збили її з пантелику. Віра подумала і згадала, що Мишко справді останнім часом став скритнішим. Невже у хлопця з’явився на стороні хтось?

Приводом для страху Віри стала неприємна ситуація. Раніше пара багато часу проводила разом, але того вечора Михайло кудись терміново поквапився. Дівчина намагалася з’ясувати, куди поспішає коханий, але чоловік максимально швидко зібрався і пішов. Повернувшись за кілька годин, Мишко був дуже похмурий і небалакучий.

Віра відразу спробувала вивудити в чоловіка хоч краплю інформації, але той не побажав розмовляти. Дівчина образилася через таку поведінку коханого і перестала спілкуватися з ним. Наступного ранку Мишко зрозумів, що переборщив і сподівався, що букетик тюльпанів виправить ситуацію. Вірі сказав, що на роботі стався аврал, шеф зателефонував і терміново викликав до офісу. Закохана дівчина повірила словам Михайла.

Але проблеми на роботі у Михайла не припинялися. Він затримувався в офісі і повертався додому пізніше, ніж звичайно. Вірі, як і належить, нічого до пуття не говорив. Якось тільки ляпнув трохи про те, що зараз усі так працюють. Дівчина намагалася тримати себе в руках, але одного вечора випадково побачила Вадима — колегу Миші. Молоді люди привіталися і Віра з подивом запитала, чому Вадим так рано пішов з офісу.

«Мишко казав, що у вас зараз аврал за авралом. Він сьогодні буде пізно, бо треба розібратися зі звітом. Розповідав, що ви усі так працюєте».

Вадим розсміявся: «Ну Мишко і вигадник. Та він же перший сьогодні із офісу вискочив. І авралів у нас ніяких не намічається, на щастя. Шеф премії пообіцяв наприкінці місяця».

Віра була у нестямі, коли зрозуміла, що весь цей час Михайло їй брехав. «Він мені зраджує, мабуть, або трапилося щось неймовірно страшне. Про що я вже знала б, гадаю. Значить, мій дорогий чоловік вирішив збрехати мені, все приховати, виставити ідіоткою перед друзями та близькими. Добре, Мишенько, я виведу тебе на чисту воду. Я всім розповім, який ти насправді ошуканець і негідник», — сердито міркувала Віра зі сльозами на очах.

Почувши, що одного дня Міша повинен залишитися вдома, Віра вирішила вчинити так само. Вона вважала, що хлопець точно приведе додому коханку, інакше й бути не могло. Михайло розмовляв з кимось телефоном і сказав, що чекатиме зустрічі вдома. Дівчина планувала сховатися десь, а в момент істини влаштувати голубкам неприємний сюрприз.

Віра розуміла, що вона ризикує. Парочка може розкрити її раніше часу і щось збрехати. Або Мишко знайде схованку коханої та перевірка на вірність накриється мідним тазом. Дівчина залізла під ліжко і причаїлася. У двері постукали. Вона почула тихі кроки, тиху розмову, а потім плач… Дівчина не на жарт перелякалася, коли усвідомила, що плаче її Мишко. Що ж сталося насправді?

Мишко розповідав своєму старшому братові Андрію, що відносно недавно у нього виявили незрозумілу хворобу. Знайшли випадково коли він проходив щорічне обстеження. Хлопець плакав, казав, що боїться розповісти про діагноз Вірі, боїться покинути цей світ завчасно. Андрій намагався заспокоїти брата, але Мишко не переставав плакати.

Від страху дівчина заплакала, обережно прикриваючи рота рукою. Андрій пішов, а Михайло та Віра зустрілися поглядом, коли дівчина швидко вибралася з-під ліжка. Хлопець хотів щось сказати, але дівчина не стала слухати. Просто підбігла до нього і міцно обійняла. Мишко знову дав волю сльозам, адже життя з такою тяжкою таємницею не давало йому спокою. Він ніяк не міг знайти сили, щоб зізнатися Вірі. Вона ж не почала його журити за всі недомовки, тільки пообіцяла, що завжди буде поруч.

Віра вчасно підставила хлопцеві своє надійне плече і в сумній ситуації довела, що разом вони встоять навіть у таку тяжку годину. Тривалі походи кабінетами медиків, обстеження, рекомендації фахівців не злякали дівчину.

Вона попросила Мишка тільки про одне: «Будь ласка, давай тепер завжди будемо чесні одне з одним».

Щирі почуття молодої пари виявилися набагато сильнішими за домисли, сумніви, пересуди. Мишко витримав багато, Віра завжди була поруч. На щастя, зараз пару, напевно, можна буде помітити біля їхнього будинку. Вони часто вранці гуляють із новонародженою донькою Христиночкою. Мишко ще дуже худенький, волосся після настільки серйозної хвороби поки не відросло. Але головне, що поруч його опора, підтримка та найбільше кохання — його Віра.

You cannot copy content of this page