Почувши про каблучку, вона тільки посміхнулася: виявилося, вона вже давно про неї знає. Випадково знайшла на полиці в столі…

Я ніколи не був хлопцем з ідеальною зовнішністю або мішком грошей за плечима. Простий, з периферії, знав, на що здатен фунт лиха, але був шанований серед однолітків.

Я не прагнув видавати себе за якогось розумника, завжди говорив прямо те, що думає. Але я не був дурним і ніколи не ображав тих, хто слабший за мне. Це була принципова позиція.

З юних років я метушився в гаражі, вчився ремонтувати автомобілі. Увечері – спорт, прогулянки на свіжому повітрі, іноді навіть пробіжка. Тому й стиль одягу в мене був спортивний, а на голові акуратні три міліметри волосся.

Половина грошей, отримана з роботи, йшла батькам. Кошти, що залишилися, на особисті потреби. Моя сусідка закохалася в мене ще в 16 років. Але я був на два роки старшим і на всі її загравання я ігнорував.

Річ у тім, що сам я був закоханий у дівчину з паралельного класу. Розумниця, красуня, дочка багатих батьків і володарка найдовшого волосся на районі. Це була мрія всього життя. І врешті-решт я до неї дійшов.

Приводом зближення став гучний розрив коханої з колишнім хлопцем. Після цього ображений хлопець часто зустрічав її біля під’їзду і намагався з’ясувати стосунки. Я якось краєм вуха почув про це, в вирішив дівчині.

Та вона ще б приділила мені трохи уваги. Згодом це призвело до першого побачення, а також до кількох синців на обличчі її колишнього. І ось, те, що почалося як звичайна дурниця, переросло в серйозні стосунки.

Спершу було складно: я не міг побалувати супутницю дорогими подарунками або походами в кафе. Зате моя харизма справлялася за двох. Я смішив її, як ніхто інший. Попри їхню соціальну різницю, наші смаки були схожі.

Спершу вона не надавала цьому уваги, але потім зрозуміла, що закохалася… Минуло шість років. Ми подорослішали і змінилися. Батько дівчини постарався і влаштував доньку на дуже перспективну роботу.

Попри те що вона офіційно ще вчилася, на пари в інститут могла навіть не приходити, все вже було вирішено заздалегідь. Я теж змінився, зрозумів, що старші, які навчали мене автомобільних премудростей, не дуже багато живуть.

А весь час проводять у гаражі, навіщо? Тоді я подружився з деякими знайомими дівчини і спробував себе в програмуванні. Зайняв грошей, пішов на курси і став скрупульозно вивчати предмет. Гроші, успіх, шикарне життя.

Думаєте, це все відразу ж звалилося йому на голову? Як би не так. Хороший фахівець з мене так і не вийшов. Але зарплата все одно була досить високою за мірками міста. Вищою, ніж у  минулих “вчителів”.

Я почав купувати собі хороші речі, став збирати на автомобіль, дівчина навіть порадила хорошого перукаря, тож учорашнього спортсмена з околиць стало не впізнати. Йшов час, і я зважився зробити той самий головний крок.

Купив каблучку. Придумав навіть місце, де буде її вручати, промову та інше, по дрібницях. Потрібно було діяти. За планом потрібно було почекати ще всього кілька днів.

Якось розповів про цю новину своєму другові, але той порадив перед таким важливим кроком зробити одну штуку. Часу багато це не займе, зате допоможе розібратися в ситуації…

У певний час я написав нареченій з іншого номера, що дуже скучив і хочу з нею зустрітися написав адресу. Про себе тихенько посміхався і потирав руки: зараз прийде кохана з роботи і почне питати, що це за фокуси.

А я раз – і каблучку їй під ніс! Але вона прийшла з поганим настроєм. У неї розболівся зуб, та так, що їй потрібно було терміново йти до лікаря. Залишивши пакети з продуктами, вона переодяглася, прийняла душ і поїхала до лікаря.

Я навіть не повірив одразу, але переборов себе і незабаром узяв таксі, попрямувавши за своєю ж адресою. Сховався за невеликим кіоском і став чекати. Усе правильно, вона приїхала за кілька хвилин.

Пройшла кілька кроків, зупинилася і стала комусь надзвонювати. Але цей хтось не брав слухавки. Дівчина озиралася на всі боки, шукаючи очима знайоме обличчя. Її гарні очі збільшилися втричі, коли я вийшов з-за кіоску і пішов в її бік.

Навіть у цій ситуації я зберігав внутрішній спокій. Хоча всередині була пожежа. Кохана не стала навіть виправдовуватися. Виявилося, вже рік, як в її житті з’явився успішний менеджер. У нього вже все склалося добре.

Перспективи йому не потрібні, а їй не потрібні невдахи. Почувши про каблучку, вона тільки посміхнулася: виявилося, вона вже давно про неї знає. Випадково знайшла на полиці в столі.

Квартиру вона залишати не збирається, тож мені протягом двох днів треба з’їхати. Речі зібрав того ж вечора. Добре, у батьків квартира хоч і хрущовка, але зайва кімната завжди знайдеться.

Кілька днів я не знаходив собі місця і метався з боку в бік. Взяв відгул на роботі. Але остаточне рішення прийшло саме собою: потрібно знову зайнятися спортом. Живіт уже став дуже помітним.

Вечорами все одно, по суті, нічим зайнятися. Я навіть збрив свою модну стрижку: з нею голова дуже сильно грілася, гель постійно тік, а піт заливав очі. Без постійних подарунків дівчині грошей вистачало, щоб знову допомагати батькам і дещо відкладати.

Я починав усе з чистого аркуша. Але на душі більше не шкребли кішки, я знав, що в недалекому майбутньому вітер може змінитися, і мої справи, напевно, підуть у гору.

You cannot copy content of this page