Подруга була в шоці. Коли він їй у черговий раз зателефонував, повідомила, що не хоче бути запасним аеродромом…

Подруга познайомилася на сайті знайомств із цікавим чоловіком. Чоловік позитивний, їй дуже подобається. Стали вони зустрічатися. І начебто і стосунки їхні схожі на серйозні.

На свій день народження запросив, з братом і його сім’єю познайомив, з мамою познайомив, з друзями, зі своїм сином, але ось немає у стосунках гостроти й емоцій, як буває на початку роману.

Усе ніби як добре, але чогось явно не вистачає. І це дуже мучило мою подругу. Чоловік за родом діяльності часто у відрядженнях, але завжди телефонує їй, цікавиться справами.

Півроку вони вже так спілкуються, але з того сайту знайомств, де вони познайомилися, він не йде, регулярно там з’являється. І вирішила подруга його перевірити.

Зареєструвала фейкову анкету, причепила фотку симпатичної маловідомої моделі й написала йому. Під час бесіди з’ясувала, що шукає він серйозні стосунки, що ніхто йому з тих, із ким він до цього зустрічався, не сподобався.

І почав він пропонувати з нею зустрітися, натякаючи на можливе продовження стосунків. Подруга була в шоці. Коли він їй у черговий раз зателефонував, повідомила, що не хоче бути запасним аеродромом.

Він одразу зрозумів, у чому річ, сказав, що вірити нікому не можна і, як їй здається, образився на її перевірку. На мій погляд, вона сама свої сумніви підтвердила.

Плекати ілюзій з приводу цього чоловіка більше не буде, що добре. А чи виправданий такий спосіб перевірки чесності чоловіка? Може, треба було прямо запитати?

You cannot copy content of this page