Поговоривши по душах, ми з’ясували, що моя подруга – маленький диявол, вона нас постійно сварить…

У мене була подруга, напевно, найкраща. Ми знали одна про одну все, всі секрети. І одночасно я дружила зі своєю сусідкою. Подруга, мабуть, ревнувала, сама ж казала мені, що сусідка мене ненавидить, їй казала те саме.

Коли ми все-таки сварилися, подруга сама нас і мирила. Це набридало. Був мій день народження, куди я запрошувала і подругу, і сусідку. Подруга подарувала гроші, які потім, наприкінці вечора, зникли.

Ми сиділи в кав’ярні, в кабінці, і офіціантка за весь вечір до нас не заходила. Значить, як я думала, гроші вкрав хтось із дівчат. Я була впевнена у всіх абсолютно, крім сусідки. Не знаю чому, але мені здавалося, що це вона.

Про зникнення ж знали всі, крім моєї подруги – я попросила їй не говорити, щоб не засмучувати, але хтось знову проговорився. Я знову звинувачувала сусідку. Почалися з’ясування стосунків, ніхто ні в чому не зізнавався.

В результаті я дуже сильно посварися з сусідкою. День народження був у вересні, кілька місяців ми не спілкувалися, але потім дізналися, що наші сім’ї хочуть відзначити Новий Рік разом. Довелося миритися.

Поговоривши по душах, ми з’ясували, що моя подруга – маленький диявол, вона нас постійно сварить. І спілкувалися потай від неї. Якимось невідомим мені чином, подрузі вдалося добути мої листування з сусідкою.

А ми якраз її обговорювали і виставляли не в кращому світлі. Вона зламала мій обліковий запис із поштою нібито за те, що я зламала її. Потім я дізналася, що моя подруга листувалися від мого імені з якимось чоловіком.

У його очах мене виставили повією. Були знову ж таки розбірки, з’ясування, але ні до чого адекватного це не призвело. Моїй сусідці й та подрузі всі знайомі влаштували бойкот.

Через те, що вона спілкувалася зі мною, подрузі сусідки надіслали листування, підроблене, як ми потім дізналися, у якому я і сусідка обговорювали вже її подругу.

Хоча особисто я з цією дівчиною не спілкувалася і нічого проти неї не мала. Зараз моя подруга, якщо її так ще можна назвати, збирається їхати за кордон, що мене тішить. Може більше ніхто не буде воду каламутити.

Моя ж сусідка після довгих скандалів все ж таки спілкується зі своєю подругою, а також, як і раніше, дружить зі мною, але після історії залишився дуже неприємний осад…

You cannot copy content of this page