Поки бабуся була на забезпеченні дітей і онуків, її пенсія здавалася їй величезної сумою, за яку можна отримати будь-які забаганки. Але правда життя виявилася дещо іншою

Вони не зійшлися незрозуміло з яких причин. Людина-то літня, запити бувають різні, але все ж з бабусею погоджувалися не завжди, що викликало у неї мало не лютий гнів. Зять, мовляв, справжній деспот і тиран, дочка просто її ненавидить. Все це виливалося в скандали і лайку, до яких намагалися не ставитися серйозно.

Жили вони всі разом в досить просторому будинку, який дістався зятю від батьків, бабуся наших знайомих влаштовувала там пікети, вимагала владу народу і все таке інше.

Але батьки знайомої стояли на своєму і кожну бабусину примху виконувати не поспішали. Дійшло до того, що вона вирішила від них з’їхати.

Зять спробував її вмовити, але бабуся була сповнена рішучості. Вона вирішила, що її грандіозної пенсії цілком вистачить на те, щоб жити яскравим життям самостійно. І це у вісімдесят п’ять!

Сильна бабуся десь знайшла комірчину під дахом, як раз по своєму бюджету. Її навіть не збентежили зручності на вулиці.

Каже, мовляв, подумаєш! Чи я туалету на вулиці не бачила? Бачила звичайно, тільки це було в останній раз коли? Років сорок тому? Загалом, бабуля зібрала пожитки, ніс вгору, хвіст пістолетом – і перебралася.

Знайома дзвонить їй, і вона розповідає, як у неї все добре. І речі розставила, як їй хочеться, і господиня, яка здає, теж дуже хороша. А ми всі пішли, значить, в дупу.

Проте бабусин запал вже трохи зменшився до третього тижня її перебування на вільних хлібах. До цього часу закінчилися гроші. Якось вона протягнула до наступної пенсії і вирішила, щоб все по розуму. Заплатила справно за свою комірчину, купила цигарки і ліки і залишилося у неї буквально там пара сотень. Це як же так виходить?

Незабаром змінилася і її думка про власницю. Вона, мовляв, дозволила собі робити бабусі зауваження. По-перше, бабуся пихкає як паровоз, а куриво купує найміцніше і дешеве. Тиждень ще потерпіти можна, а потім вже важко стає. Ми якось звикли, а ось власниця комірчини – ні. Але і це ще не все.

Бабуся щоранку обливається холодною водою. Ми якось звикли, що вона виходить у двір майже голяка і відро води бух! на себе. А ось для власниці це справжнім шоком виявилося. І не тільки це.

Поки бабуся була на забезпеченні дітей і онуків, її пенсія здавалася їй величезної сумою, за яку можна отримати будь-які забаганки. Але правда життя виявилася дещо іншою.

Загалом, бабуся знайомій по телефону почала скаржитися. Мовляв, і курити не можна, і обливатися на подвір’ї теж. Та ще й ціну за квартиру ломить. Так, прекрасна душевна власниця вже на другий місяць перетворилася в мегеру.

Мало того, ще й пороблення намагається на бабусю навести! Стягнула у неї срібний перстень, а потім з поробленням в банку з борошном їй підкинула! Ось же відьма!

У якийсь із днів знайома відправилася бабусю провідати. Зрештою, літня людина. Телефон – це одне, а в житті зовсім по-іншому. Важко бабусі на свободі довелося. Знайома запропонувала повернутися, але бабуся горда, ні в яку!

Тоді просто залишила гроші і пішла. А тут і власниця квартири зі сльозами, мовляв, заберіть, будь ласка, вашу бабусю, зовсім нам життя тут не дає. Краще знову студентів заселю!

Від своїх обливань бабуся злягла. Зрозуміло що мама знайомої тут же прилетіла на допомогу. Тут же і відбулося примирення войовничих сторін. Так бабуся і додому повернулася, і обличчя не втратила.

Хоча цей її фінт наочно показав, хто кого насправді забезпечує. До самого відходу у вічність вона продовжувала викидати фортелі, але з’їжджати вже, звичайно ж, не думала.

You cannot copy content of this page