Родинні історії

Поки невістка носом крутить, син ризикує захворіти

Маю невістку і 3 внуків. Незважаючи на те, що з самого початку я не признавала цю жінку, зараз я безмежно вдячна їй за внуків, для мене це справжнє щастя.

Але з появою наймолодшого внука життя мого сина перевернулося. Перших 2 вагітності Тома, жінка сина, поводила себе вкрай скромно, стримано, не було ніяких капризів і зайвих запросив, а потім почалося, то те мені, то інше.

Останньою краплею стало от що. Вчора син прийшов до мене весь мокрий, я спитала що сталося, де машина і чого він в такому стані.

Виявляється він покинув машину на обочині, проїздив недалеко від мене, а сам сюди, погрітися. Адже в машині не працює пічка.

Як не працює, вона ж нова, 4 місяці як взяли. Мам, розумієш, пояснює мені син, Тома на моїй їздить, а я робочою. Так вона стара, але на ходу, та і бензин не неї мені оплачує фірма.

Цікаво, навіщо Томі машина, що пішки вже не може пересуватися? На що мені син відповів, що це для того, щоб дітей по гуркам возити, в школу , в магазин за покупками.

Та і взагалі їй з дітьми наче б то більше треба. А в самого такі очі червоні, от от заплаче від злості і образи, машину то йому купували.

Син побув трішки і пішов, а я слідом невістку набрала, вирішила дізнатися та чому справа. Так от, виявляється їй важко з 3 дітьми їздити в маршрутках.

Ви чули таке? А чоловіку в холодній машині на роботу їхати значить легко? Ми все життя по автобусам з дітьми і нічого, навіть в думках не було машину забирати, а тут, ти бачиш?

А головне те, що вона мої слова навіть не сприйняла серйозно. Ось так, наче я жартую. А їй важко, діти пакети, покупки…

Таксі хай викликає, так вона запропонувала, щоб тепер я на дачу на таксі їздила, небачене нахабство. І головне ж машину, машину то собі забрала, син тепер і сам не поїздить і мене не повезе.

Вам також має сподобатись...