Родинні історії

Поки я сиділа в кріслі та спостерігала за рухом ножиць у дзеркалі, у кишені завібрував телефон. Це було повідомлення від колишнього чоловіка…

Ніколи не думала, що таке скажу. Але коханка чоловіка вкрала моє волосся. Навіть не так. Мій чоловік із коханкою зробили це, коли я застала їх разом. Це була моя знайома з роботи, на яку я б могла подумати в останню чергу.

Чоловік вважав за краще нічого не з’ясовувати. Він зібрав речі та пішов. Після цього у мене почалися проблеми з волоссям. Я починала лисіти. Щодня на гребінці залишалося ціле пасмо, і це мене дуже налякало.

Я пішла до лікаря, який вирішив, що це просто реакція на стрес. Ліки, які він мені прописав, не допомогли. Волосся продовжувало випадати, а я все глибше впадала в безодню розпачу.

Вирішивши, що варто розвіятись, ми з подругами вирушили в спа-салон. На вході мене не пустили повсюди. Довелося все розповісти подругам. Я думала, вони почнуть мене соромитися та уникати. Але натомість вони виявили співчуття і порадили іншого лікаря.

Той мене знову оглянув і прописав вітаміни. Але на цьому дівчата не зупинились. Взявши мене за руку, подруги відвели мене до нового перукаря. Я була налаштована відмовитись від стрижки.

Краще купити гарну перуку і виглядати пристойно, ніж обстригтися і бути схожою на їжачка, що лисіє. Спеціаліст заявила, що ніяка перука мені не потрібна. Вона стригла мене близько години.

Поки я сиділа в кріслі та спостерігала за рухом ножиць у дзеркалі, у кишені завібрував телефон. Це було повідомлення від колишнього чоловіка. Він вибачався і просив прийняти його назад.

Я не відповіла та заблокувала його номер. Хоч було й гірко, але на душі полегшало. Коли стрижка була закінчена, я не могла повірити своїм очам. У дзеркалі на мене дивилася жінка, яка дала відсіч зраднику та перетворила вразливість на красу.

Подруги сказали, що маю кращий вигляд, ніж зі старою стрижкою. Я зі сльозами на очах подякувала подругам за підтримку. Щось підказувало мені, що все буде гаразд.

Вам також має сподобатись...