Постійно скандали влаштовує, стала спілкуватися зі мною, як з підлеглим, а не своїм чоловіком. На дітей теж голос підвищує. Не знаю вже, з чого це почалося

На минулих вихідних син, Сергій, раптово навідався в гості. Зазвичай він рідко приїжджає, частіше я сама приходжу до нього додому, щоб ще і з онуками побачитися.

Тоді я відразу помітила, що Сергійко якийсь схвильований і понурий. Стала розпитувати, що сталося. А він і заперечувати не став, все розповів як є.

«Мам, Ірина моя зовсім змінилася за останні півроку. Пам’ятаєш, якою вона раніше була? Ласкавою, доброю, поступливою … А тепер ніби на її місці абсолютно чужа людина. Постійно скандали влаштовує, стала спілкуватися зі мною, як з підлеглим, а не своїм чоловіком. На дітей теж голос підвищує. Не знаю вже, з чого це почалося, а як тепер все повернути на круги своя і поготів не розумію … »

Так ми з сином і просиділи до пізнього вечора. В основному говорив він, а я тільки слухала і не могла повірити в його слова.

Чесно кажучи, втручатися в сімейні справи сина мені не хотілося. Але дуже вже він був засмучений. Так що на прощання я все-таки пообіцяла поговорити з Ірочкою.

А раптом що і проясниться. У неї-то матері немає, а ми з нею завжди ладнали. Може, син мій, баламут, сам у всьому винен.

Наступної неділі, як і обіцяла, навідалася до дітей. Як тільки увійшла в будинок, відчула напружену обстановку. І як це раніше я нічого не помічала? Адже тільки пару тижнів тому приїжджала і все ще було в порядку, а тут, виявляється, вже півроку щось недобре коїться …

Сказати по правді, спочатку я і не знала, з чого почати розмову з невісткою. А потім вирішила, що найкраще буде подати їй все в формі історії про давню знайому. Розповіла про те, що від цієї знайомої нібито пішов чоловік, тому що та стала раптом надто вимогливою і дратівливою.

Іра лише хмикнула і відповіла, що тій знайомій так тільки краще буде. Якщо чоловік ганчірка, за її словами, то нічого на такого час витрачати …

Так я і поїхала додому з тягарем на душі. Може, варто було прямо розпитати невістку, в чому справа, а не ходити навколо? І що тепер робити, як допомогти синові?

You cannot copy content of this page