Поступово начебто все стало серйозно: освідчення в коханні, обговорення майбутніх планів і як їх будувати спільно….

Я працюю вдома, тому особливо з дівчатами не спілкуюся. Маю деякий негативний любовний досвід, до того ж поки що хочу міцно стати на ноги у фінансовому плані, а далі вже налагоджувати особисте життя.

Щоб хоч якось скрасити самотність, я заходив на певні сайти з веб-камерами, де можна поспілкуватися з дівчиною. І зі своєю дівчиною я познайомився саме там – вона працювала там моделлю.

Ми спілкувалися близько двох місяців. Потім я мав поїхати з другом на відпочинок на місяць, але він в останній момент відмовився, і я запропонував їй з’їздити і відпочити разом.

З’їздили, сподобалися одне одному, вирішили почати зустрічатися, а оскільки живемо в різних містах, то, відповідно, хтось із нас мав переїхати. Приїхала вона до мене.

У цей час, понад вісім місяців, ми проводили разом 24 на добу – працював я і вона працювала. Жодних ревнощів у мене не було, у мене досить сучасні погляди на життя.

Поступово начебто все стало серйозно: освідчення в коханні, обговорення майбутніх планів і як їх будувати спільно. Думаю зробити їй пропозицію, але є безліч “але”.

У неї завжди на цих сайтах було безліч шанувальників, перед якими вона роздягалася. Коли ми відпочивали вперше, вона вже зустрічалася і відпочивала до цього з двома.

Їх вона знала близько року, мене близько трьох місяців. На моє прохання вона припинила з цими двома будь-яке спілкування, і я їй вірю. Під час розмови з подругами і з іншими хлопцями я помічаю, що вона дуже багато бреше, навіть коли в цьому немає потреби.

І, коли у нас стало більш-менш серйозно все, я став почитувати її листування в соцмережах. Так я дізнався, що вона спала з тими іншими двома хлопцями, і ще до цього в неї було троє хлопців.

Ще там були фото, де вона цілується з якимись лівими хлопцями. Я так і не простежив часовий ланцюжок, чи перетиналися хлопці в часі і чи були там зради.

Схоже, там і з іншими були ці всі цукерково-букетні періоди з мріями про діамантову каблучку. Були порушені теми і про матеріальний достаток мужиків.

Я сам не вважаю себе багатим, але гроші є, і я не жалкую їх витрачати на її примхи і прохання. Вона постійно робить щось по дому, готує щодня смачну їжу, постійно ходимо театрами, парками, виставками тощо.

І по спілкуванню і турботі про мене вона показує тільки хорошу сторону. Були реальні випадки, коли мені було важко, і їй доводилося багато мені допомагати. З нею мені життя подобається, але я дуже хочу дітей. І дуже хочу вірну турботливу дружину на все життя.

You cannot copy content of this page