Родинні історії

Потім коханий дорікав, що його мама дуже сердиться на мене і не розуміє, за що я так з нею вчиняю. Свекруха вважає, що все робить правильно, дбає про нас…

Зазвичай, коли приходять гості, я з нетерпінням на них чекаю. Я накриваю на стіл, прибираю, тому що їхній візит запланований, зазвичай виховані люди наперед домовляються про зустріч.

Але, коли справа стосується родичів, привіт, спонтанні візити. Ось моя свекруха повадилася заходити до нас пару разів на тиждень, я й не проти, але вона робить це не по-людськи.

Нещодавно я сильно посварилася з матір’ю чоловіка через її недоречні візити до нас додому. Свекруха — добра жінка, але стосунки у нас із нею не склалися. Я втомилася від того, що вона приходить до нас у гості без попередження.

Коли я доглядала за дитиною, її візити почастішали. Мені, якщо чесно, вже набридло, що вона не розуміє, що приходить не вчасно. Ось як вона робить: ходить біля нашого будинку і вирішує заскочити, онука побачити.

Вона дзвонить і питає, чи я вдома, і каже, що зайде до нас на годинку. За дві хвилини до того, як зайде. Я не забороняю, щоб вона приходила до онука, але не люблю, коли люди нав’язуються.

Тільки вирішу розслабитися, зробити собі обід, доки син спить, — свекруха дзвонить. Тільки захочу маску для волосся зробити чи нарешті ноги поголити — вона вже під дверима.

Вона не розуміє, що мені неприємно, коли гості приходять до неприбраної квартири, та й не завжди є настрій сидіти і пити чай зі свекрухою. Хіба це так важко зрозуміти?

Минулого тижня вона знову прийшла ось так, зателефонувавши за дві хвилини перед тим, як постукати у двері. Я вирішила не відчиняти. Свекруха дзвонила на мобільний і півгодини стукала у двері, потім пішла.

Після цього вона поскаржилася моєму чоловіку, що я з нею так погано вчинила. Чоловік, звичайно, теж образився на мене, свекруха плакала йому в трубку дві години.

Потім коханий дорікав, що його мама дуже сердиться на мене і не розуміє, за що я так з нею вчиняю. Свекруха вважає, що все робить правильно, дбає про нас. Нагадала, що вона дала частину грошей на нашу квартиру.

Через це вона вважає, що має право приходити, коли захоче. Свекруха згадувала, як возила мені їжу у лікарню та дарувала подарунки. Невже тепер вона не може приходити в гості? Та господи, може. Але про це треба домовлятися.

Усі ми дорослі люди, і кожен має свої справи. Так, я сиджу з дитиною, але мені треба планувати те, як я вийду на роботу, що я робитиму. Окрім дитини є ще квартира, яку треба прибрати, речі, які треба випрати, та ще приготувати вечерю.

Але я й так не виходжу з дому, аби з дитиною погуляти. У мене зовсім немає часу на себе, а тут ще й ображена свекруха. Хіба важко зрозуміти, що такі візити недоречні? Мене дуже дратує ситуація, що склалася, і бачити свекруху я не хочу.

Вам також має сподобатись...