Потім вони обмінялися контактами, і іноді Вадим допомагав новій знайомій матеріально. Вадим був чесний перед дружиною, він не мав і думки про зраду

Ірина виросла у провінційному містечку у багатодітній родині. Мати та батько важко працювали, щоб прогодувати чотирьох дітей. Ну, а дітям довелося швидко подорослішати. Іра на долю не скаржилася, але мріяла якнайшвидше вирости, щоб поїхати подалі з батьківського дому.

Школу закінчила та одразу знайшла роботу. Почала підробляти листоношою на пошті і не гидувала роботою прибиральниці на півставки. Все для того, щоб зібрати потрібну суму для переїзду до Києва.

Пізніше Іра опиняється у Києві і відразу береться за будь-яку роботу. Їй навіть вдається знайти кілька підробітків, а це було необхідно, щоб зводити кінці до кінцями. Грошей вистачало тільки на оплату зйомного житла і деяку їжу.

Дівчині стукнуло 24, коли вона закохалася без пам’яті у свого колегу. Обидва вони були з провінції, будували плани та разом мріяли. Ці мрії потьмяніли, коли Іра дізналась, що чекає дитину.

Молодому хлопцю, який ще до ладу «на ногах не стояв» ідея ростити дитину зовсім не подобалася. А Іра про переривання і не думала, адже виросла у сім’ї віруючих. Хлопець зник, і Іра залишилася наодинці із проблемами, які росли разом із її животом.

Після народження дитини стало ще важче, батько не оголошувався, допомоги чекати не було звідки. Іра сиділа на лавці і плакала від розпачу. Що її тепер чекає, невже вона литиме сльози все життя? Дівчинка у неї часто хворіла, а на потрібні ліки грошей не було.

Небайдужий перехожий підійшов до молодої матері і спробував її втішити, спитав, чому дівчина засмучена. Між ними почалася розмова. Чоловік виявився забезпеченим, його дружина займалася домашніми справами та виховувала двох підлітків. Дорогою Вадим вирішив допомогти Ірі. Він зайшов у магазин, потім купив необхідні медикаменти та провів дівчину додому.

Потім вони обмінялися контактами, і іноді Вадим допомагав Ірі матеріально. Вадим був чесний перед дружиною, він не мав і думки про зраду. А допомагав новій знайомій від щирого, доброго серця. Пізніше Іра почне заздрити дружині. Вона вирішить зруйнувати сім’ю.

Мине трохи часу, і Іра наважиться зателефонувати дружині Вадима і повідомити про його зраду. Мовляв, він має коханку. У родині розпочнуться скандали. А тим часом при зустрічі з Вадимом Іра його всіляко хвалитиме і наполягатиме на тому, що його дружина не повинна сидіти вдома, поки він так багато працює.

Через рік Вадим розлучається з дружиною і йде до Іри. Звичайно, він купив квартиру і одружився з Ірою, тепер виховує її дитину. А дружині сплачує аліменти.

У цій історії можна ополчитися на корисливу Іру, але вона буде впевнена, що вчинила так заради дитини. А можна бути впевненим, що Вадим негідник. Хоча хіба не нова знайома заварила кашу? Ось як іноді обертаються шляхетні вчинки.

You cannot copy content of this page