Потім я познайомилася з іншим чоловіком, але з ним розійшлася. Колишній чоловік розцінив це як зраду. І в нас стало ще гірше…

Не знаю, як достукатися до колишнього чоловіка, щоб він нас залишив у спокої. Його немає – діти спокійні й веселі, він з’являється – усі перебувають у напрузі, діти починають битися, удома через дрібницю скандали.

Діти і я йому говоримо, що не хочемо з ним жити. Він твердить, що всіх любить і жити без нас не може. Прожили ми 16 років, маємо трьох дітей. Всяко було, лаялися, мирилися, як у всіх.

Він знав, що я вийшла заміж за нього не з любові, він мені подобався, я його поважала, як чоловіка. Потім він став випивати все більше і більше, але одного разу він приходить додому і починає мене звинувачувати в тому, чого я не робила.

Йому його сестра сказала, що дитина, на яку я чекаю, не його, що я його зраджую з усіма підряд. Зараз дитині дев’ять років, він досі відмовляється від неї, та й від двох інших теж, а генетичну експертизу робити не хоче.

Просто ходить і мене обзиває нецензурними словами, зламаних меблів викинули вже чимало… Я довго терпіла, просила кинути пити. Він багато разів кодувався, потім починалося знову по новій.

У результаті я подала на розлучення. Він має свою квартиру, ми – свою, але щодня приходить. Якщо не пускаємо, то ламає двері, коли пускаємо, то вдома скандали, але не завжди.

Потім я познайомилася з іншим чоловіком, але з ним розійшлася. Колишній чоловік розцінив це як зраду. І в нас стало ще гірше. Скандали, всі двері в ножових порізах, виклик поліції, швидкої.

Ми тепер обидва в соцслужбах на замітці – можуть у будь-який момент дітей забрати. Виїхати в інше місто, в інший район цього міста, не виходить. Колишній чоловік став налаштовувати проти мене дітей.

Більше того, погрожує, що вб’є, що зробить укол, після якого відвезуть мене в психлікарню, позбавить мене батьківських прав, забере дітей. На матюки і образи я вже не звертаю уваги, звикла.

Але тепер він став мене бити, коли отримує відмову спати з ним. Як можна пояснити алкоголіку, що він тут не потрібен ні мені, ні дітям? У в’язницю його посадити шкода. Може, є якийсь вихід?

You cannot copy content of this page