Потім я з’ясував, що кохаю заміжню жінку, адже вонв заміжня вже чотири роки. Це відкриття стало для мене справжнім шоком…

Це знайомство перевернуло моє життя з ніг на голову. Того дня я за звичкою переглядав соцмережі, де побачив, що давній друг святкує день народження. Знайшов номер, зателефонував, привітав.

Він, дізнавшись, що я неподалік, запросив відзначити цю подію разом із їхньою великою компанією. Чесно кажучи, я неохоче прийняв те запрошення. Після важкого робочого тижня почувався втомленим.

Думав просто відпочити, але відмовляти було незручно. Та й коли ми ще побачимося з ним, якщо не сьогодні? Тож зазбирався в гості і невдовзі був на місці. Там-то я і познайомився з дівчиною.

Вона була чарівною і веселою, легко підтримувала будь-який діалог. Я відразу відчув тяжіння до цієї дівчини і весь вечір не відходив від неї ні на крок. Навіть з іменинником я толком тоді так і не поговорив.

Гостя повністю заволоділа моєю увагою. Було відчуття, ніби це не його я знаю п’ятнадцять років, а цю дівчину. Відтоді ми почали з нею листуватися і зідзвонюватися, кілька разів сходили на побачення.

Потім я з’ясував, що кохаю заміжню жінку, адже вонв заміжня вже чотири роки. Це відкриття стало для мене справжнім шоком. Виявляється, що стосунки з чоловіком у моєї коханої зовсім розладналися.

Але на розлучення їй поки складно зважитися. Вона впевнена, що чоловік про розірвання шлюбу і чути не захоче, а особливо сильно її турбує те, що скажуть про її розлучення рідні, які упевнені, що у неї щасливий шлюб.

Тож вона не бачить у нашому романі жодної проблеми, оскільки вважає себе вільною жінкою. Я ж так легковажно дивитися на все це не можу. І те, що вона в офіційному шлюбі, для мене перешкода, яку не можна обійти.

Ніколи й подумати не міг, що буду руйнувати чиюсь сім’ю, але ж це по суті так зараз і є. Порадився з кількома близькими друзями, але їхні поради внесли ще більше сум’яття в мої думки і почуття.

Один каже, що я повинен зникнути з життя дівчини вже зараз, адже далі все буде тільки гірше. Інший заявляє, що нічого поганого в такому короткостроковому романі не бачить, але ж це не короткостроковий роман.

Я справді закоханий у неї! Щоправда, все схоже на те, що вона не піде на розлучення, тому єдине розумне рішення – це залишити її в спокої, але ніяк не виходить викинути її з голови.

You cannot copy content of this page