Повчальна історія про буркотливого свекра, який був холодним до відчуттів дружини

Будучи заміжньою за моїм першим обранцем, я ніяк не могла порозумітися зі свекрухою. Мою до неї неприязнь важко було пояснити навіть самій собі. Тільки зараз я усвідомила, що поводилася несправедливо по відношенню до неї. Адже насправді це була прекрасна жінка, дбайлива і любляча.

Зараз, аналізуючи свої минулі відносини та взаємодії з людьми, я усвідомила, що просто не намагалася поглянути на ситуацію з їхнього боку. Через це і виникало нерозуміння, сварки та розлад у сім’ї, після чого зрештою і довелося розлучатися.

Зокрема, мені страшенно не подобалося, коли колишня свекруха починала нарікати на свого чоловіка і дорікати йому чи не в усіх смертних гріхах.

Не нове, що свекор і невістка швидше знаходять спільну мову, ніж невістка зі свекрухою. У нас все трапилося саме так. Ще з першої зустрічі я перейнялася глибоким почуттям поваги і симпатії до батька першого чоловіка, а тому закиди свекрухи в його бік і викликали в мене лише негативні емоції.

З моменту розлучення з першим чоловіком минуло понад десять років. Всі ці роки я пам’ятала про нього та його батька лише добре. Для мене і дотепер ці люди залишилися до болю рідними та важливими.

Але лише два роки тому, зіткнувшись з тією ж проблемою в нових відносинах, що була у моєї колишньої свекрухи зі свекром, я нарешті зрозуміла чому вона так поводилася. І від цього одкровення мені стало нестерпно соромно.

Головна причина невдоволення колишньої свекрухи своїм чоловіком полягала в його буркотливості та байдужості до її емоційного стану. Мій другий чоловік виявився таким же холодним і вічно всім незадоволеним буркуном. І усвідомивши це, я зрозуміла, що всі закиди свекрухи були насправді проханням про допомогу та підтримку, в якій я так безсовісно їй відмовила.

У результаті мені довелося розлучитися і вдруге. Я часто думаю про те, як би все склалося, якби мені вдалося раніше зрозуміти свою неправоту стосовно першої свекрухи та підтримати її. Зараз мені дуже хотілося б вибачитися перед нею і повернути втрачене щастя з її сином. Але, на жаль, міняти щось занадто пізно.

You cannot copy content of this page