Повірити не можу, що це відбувається. Я боюся, що більша частина витрат ляже на мої плечі…

Мій дорослий син збирається стати батьком. Для мене це було несподіванкою. Не знаю, що й робити. Я себе зовсім не відчуваю бабусею, мені всього 45 років, а синові 26 цього року виповнилося.

Ну куди поспішати? Вони зустрічаються всього три роки та навіть разом ще не живуть. Його дівчина молодша за мого сина на чотири роки, їй 22 зараз. Вона збирається переходити на заочне навчання і шукати підробіток.

Син же хоч і працює зараз, але зовсім не на тій посаді, яка забезпечить його сім’ї безбідне життя. Та й про що тут думати – закохані зовсім не знають одне одного. Я шокована що до такого дійшло.

Я завжди попереджала сина, що треба оберігатися, і справа ж не тільки в дітях, а в здоров’ї! Не раз я проводила бесіди на цю тему, але коли запитала його, як так вийшло, син просто знизав плечима.

Його дівчина живе в гуртожитку, їй ледь вистачає грошей на їжу, як ця дівчинка збирається народжувати, в яких умовах? Де вони житимуть? Після почутого в мене моментально голова заболіла.

Повірити не можу, що це відбувається. Я боюся, що більша частина витрат ляже на мої плечі. А я щойно свою дитину виростила, не хочу знову слухати дитячі крики і вчити молодь виховувати дітей.

Говорила із сином, намагалася напоумити, але де там. Вони закохані і мріють про сім’ю. Навіть не віриться, що мій син виріс таким наївним і дурним. Невже я його нічому не навчила?

Коли я запропонувала сходити до фахівців, щоб медично вирішити цю проблему, поки ще не пізно, він пішов, грюкнувши дверима. Тепер він зі мною не спілкується. Збирається винаймати квартиру.

You cannot copy content of this page