Пояснює свій відпочинок із друзями без сім’ї у тому, що йому потрібно і від сім’ї відпочивати

Із чоловіком живемо разом 8 років, є син семирічний. З чоловіком дуже любимо один одного і з теплотою ставимося один до одного.

Проблема лише одна. Чоловік кілька разів на рік відпрошується їздити відпочивати в чоловічій компанії. З ким їздить, я знаю, справді без жінок їдуть.

Але коли їдуть чоловічою компанією, часто на відпочинку ходять до клубів, хороших ресторанів, усім весело і добре.

Про наше життя можу сказати, що ми з чоловіком рідко кудись ходимо відпочити вдома. В основному ходимо з дитиною, удвох зовсім мало куди, в компанію в цю чоловічу він мене набере ніколи, каже: тобі там не цікаво буде.

Коли їдемо відпочивати з чоловіком, тобто разом сім’єю, нікуди теж не ходимо, ні на заходи, тільки режим, як у дитячому таборі, прокинулися, тиха година, відбій.

Але коли чоловік їде з хлопцями, то це завжди веселощі та тусовки. Мені теж дуже хочеться іноді відволіктися, одягнути гарне плаття, каблуки, але фактично нікуди, чоловік нікуди не хоче йти.

Питання чому? Чому зі своїми друзями йому хочеться гуляти та веселитися, а зі мною ні?

Я досить приваблива, товариська (молодша за чоловіка на 10 років, йому 43) хоч і не особливо тусовочна, але іноді хочеться кудись сходити і до того ж, не з подружками, а саме з ним, тому що люблю то я його.

Чому чоловік зі мною такий домосід, а не з друзями? Наявність коханок я виключаю, начебто жодних приводів не давав.

Але пояснює свій відпочинок із друзями без сім’ї у тому, що йому потрібно і від сім’ї відпочивати. А зрозуміти мене, що іноді я хочу кудись вийти, він не може.

You cannot copy content of this page