Поїхали ми з подругою відпочивати. Там у нас склалася дружба з однією старшою компанією

Поїхали ми з подругою відпочивати. Там у нас склалася дружба з однією старшою компанією. Ми разом їздили на екскурсії, ходили обідати та інше.

Здебільшого всі вони приїхали з сім’єю та дітьми. Але був серед них один неодружений чоловік, з яким у нас почався роман.

Моїй подрузі він начебто не подобався, як людина. Він спочатку звернув увагу на неї, але потім швидко переключився на мене.

Нічого особливого в нас не було, лише одне побачення вночі та поцілунки. Потім він проводжав нас, коли ми їхали, ніс мою валізу і просив зателефонувати йому, коли я приїду додому.

На прощання дав свої візитки мені та подрузі. Він був із нашого міста. Відпочивав довше, ніж ми. Потім мав їхати ще кудись у справах. А потім тільки повертався до нашого міста.

З дому я йому зателефонувала, але відчула, що йому мій дзвінок не такий уже й потрібний. Мене це засмутило. Ми домовилися зустрітись, коли він повернеться. А потім було понад місяць тиші.

Ми з подругою практично не обговорювали ці мої стосунки. Бачилися майже щодня після роботи, ходили гуляти. Вона знала, що в мене щось із ним є, але що я не уточнювала.

Потім, за деякими ознаками на його сторінці в соцмережі, я зрозуміла, що він, мабуть, уже приїхав. Але мені не дзвонить.

Як на голках я провела тиждень, а потім він зателефонував. Ми домовилися про зустріч, але вона зірвалася з його вини. Не зміг прийти, були нагальні справи на роботі. І так кілька разів.

Згодом зустрілися, сходили разом на прогулянку. Він сказав, що приїхав лише на тиждень, а потім знову їде по роботі.

І цього ж вечора раптово активізувалася моя подруга. Подзвонила мені і ні з того, ні з цього запитала, як у мене справи з цим чоловіком.

Я відповіла, що він мені зателефонував, що планує провести в нашому місті тиждень, а потім поїде. “Ще тиждень?”, – Здивувалася подруга і відразу прикусила язик. Після цієї розмови у мене виникли підозри щодо неї та цього чоловіка.

Спочатку вона сподобалася йому першою, але з нею не вдалося зав’язати контакт негайно, і він перекинувся до мене. Але що він при цьому думав, я не знаю. Може, вона продовжувала йому подобатися.

Далі, на прощання, він дав нам обом свої візитки. Постає питання, навіщо він дав візитку їй?

Чи не з розрахунком, що вона йому зателефонує? І чи не дзвонила вона, чи не спілкувалась у мене за спиною з ним увесь цей час?

Чому вона нічого не питала про нього доти, доки він не приїхав? Такий збіг. Чому вона так здивувалась, що він пробуде в нашому місті тиждень? Чому сказала “ще тиждень”. І чому я відчувала, що вона засмучена?

Чи не означає це все, що він приїхав набагато раніше, ніж подзвонив мені, бачився з нею, потім вона йому набридла, він сказав їй, що їде, а сам залишився ще на тиждень і подзвонив мені?

Мені це дуже не сподобалося. Тим більше, що в ті вечори, коли у нас зірвалися зустрічі, моя подруга теж різко виявлялася чимось зайнята. Наприклад, ходила на футбол із кимось. Хлопця в неї не було. Подруги навряд чи пішли б на футбол.

Я не знала, що робити. Як перевірити подругу. Мені було боляче саме через те, що вона могла мене обдурити. Адже той чоловік, хоч і подобається мені, але мало знайомий зі мною, чужа людина, по суті. А подруга своя, рідна. Кілька років дружимо.

Я порадилася із двома нашими спільними подругами. Одна сказала, що їй здається це можливим, що та подруга може так зробити.

А друга сказала, що це дурниці, і не може бути такого. Зрештою я запитала прямим текстом і його, і подругу, чи нічого не було між ними. Обидва все заперечували, але це звучало якось непереконливо.

Я розірвала стосунки з подругою, тому що не хотіла мати з собою поруч можливого зрадника, хоча довести нічого я не могла. Та подруга, яка захищала, після цього теж не захотіла дружити зі мною. Вважала, що я дивна і образила подругу.

З тим чоловіком ми дуже швидко розлучилися, тому що я дізналася, що він мені зраджує з іншою дівчиною. Тобто людина була дійсно ненадійна і цілком могла у мене за спиною мати роман з тією моєю подругою.

Пройшов рік. З тією подругою ми не помирилися. Домашні вважають, що навіть якщо щось там і було, то не варто мені сваритися з подругою, адже ми так весело проводили час. Мені нудно без подруги, але я не хочу мати поряд зрадника.

Не знаю, чи я права у своїх підозрах і в тому, що розсварилася з подругою. Хотілося б почути думку більш досвідчених людей з боку, чи ця ситуація здається з подругою справді такою підозрілою.

You cannot copy content of this page