Родинні історії

Про наболівше, всіх матерів прошу підтримати і порадити

Хочу обговорити наболівшу для всіх тему частого відвідування лікаря в поліклініці. Я не належу до тих людей, які проти чи за. Я просто маю двох маленьких діток, за яких переживаю.

Мені в дитинстві зробили всі можливі щеплення, які тільки можна було. Я вагаюся, коли в дитячій поліклініці кажуть приходити ледь не раз в 2 тижні, на огляд.

Але доводиться, знаючи закони в нашій країні, хотілося б підкреслити, що потрапити в садок, школу чи басейн без пакету документів про щеплення і оглядів різних, дуже важко.

Купувати довідки і давати гроші за їх підробку я не готова, але і ризикувати здоров’ям своїх дітей теж не можу. Піднімаю це питання для того, щоб почути точку зору читачів.

От моя свекруха вважає, що я повинна обов’язково робити уколи, приходити кожні кілька днів до лікаря і регулярно ходити в поліклініку. Що саме такий підхід допоможе дитині бути здоровою, не хворіти і все таке.

Але коли я дослухалася до її порад, то швидко пожалкувала про це. Сходила кілька разів в дитячу поліклініку і отетеріла через кілька днів, адже такого букету з хвороб у нас давно не було.

Звісно ж дитячий лікар зняла з себе всю відповідальність, сказавши, що це такий імунітет. І я її не виню, адже всі ведуть хворих дітей до лікаря, без масок, не миючи руки і не використовуючи засоби гігієни, антисептики.

Сверуха запевняє, що я винна, адже не додивилася. А що я мала зрозуміти, що мала побачити? Я ж самого початку намагалася знайти якийсь вихід, щоб записати наприклад дітей до приватної клініки.

Тепер сверуха називає мене безтолковою мамою, лікар розводить руками в школі просять довідки, а мені хоч розірвись. Матусі, розкажіть як ви з таким боретеся? Які міри, чи можна щось зробити, викликати лікаря додому може?

Вам також має сподобатись...