Проблема полягає в тому, що мій хлопець кохає мене, за чутками, навіть купив неймовірної краси каблучку для “когось”, та й батьки не хочуть іншого зятя…

Ми знайомі із сопливого віку і наші сім’ї також були завжди в контакті. Я вже давно почала помічати, що подобаюся своєму другу дитинства. Його турбота і ласка викликали любов і в мені. Я навіть почала мріяти про наше спільне майбутнє, але зараз я не зможу відповісти на його почуття.

Тоді з парою моїх подруг я вирушила за кордон. Ми не брали путівок, і нам довелося шукати собі житло. Як виявилося, всі готелі були або набиті під зав’язку, або дуже дорогі. Чесно кажучи, я вже думала, що нам доведеться ночувати на вулиці.

Блукаючи берегом, уже пізно ввечері, ми побачили маленький, але дуже красивий будинок. В ньому здавалася кімната. Так, знайти житло пізно вночі і в чужому місті для нас справді було порятунком. Коли ми подзвонили у двері, нам відчинив дуже сексуальний чоловік років 33-35.

Подруга з ним довго й емоційно розмовляла, і, врешті-решт, він запросив нас у будинок. Ми з радістю завалилися в кімнату, тому що втомилися просто страшенно. Ціна, до речі, була цілком прийнятною і я зрозуміла, що це місце стане моєю домівкою на весь наступний тиждень.

Тільки-но зачинилися двері за господарем, як дівчатка почали навперебій вихваляти його. Не сказати, що він мені не сподобався, але я досить стримано сприйняла його зовнішність. Він на мене особливо уваги не звертав. Все веселився і фліртував з моїми подругами, зрідка кидаючи погляд на мене.

Хоча я не вважаю себе найостаннішою “на селі”. У нас у місті багато красенів за мною бігали. На той момент мені навіть стало прикро за себе, і я дня три поспіль ішла зі сходом сонця на пляж і поверталася додому тільки за північ, аби тільки не бачити ці задоволені обличчя.

На шостий день нашого гостювання, коли відпочинок уже майже закінчувався, я знову рано вранці, коли всі ще спали, пішла на пляж, подалі від цього лігва закоханих. Пляж ще був порожнім і тільки хвилі, заманливо, накочували на берег.

І ви уявити собі не можете, як я здивувалася, побачивши на моєму звичному місці гостинного господаря. Я підійшла до нього. Він мовчки дав мені конверт, тепло посміхнувся і пішов до моря. Прочитавши лист, я не повірила тому, що відбувається. Здавалося, що я потрапила в бразильський серіал.

Там було написано, що він мене дуже любить, з самого першого дня і що не наважувався підійти, а все чекав першого кроку від мене. У нас закрутився роман, і я залишилася там ще на два тижні! Але рано чи пізно треба було повертатися додому, де на мене чекав чоловік, який кохає мене до нестями.

Повернувшись додому, я зрозуміла, що подруги не пробачили мені за те, що я “відібрала” в них такого чоловіка. Проблема полягає в тому, що мій хлопець кохає мене, за чутками, навіть купив неймовірної краси каблучку для “когось”, та й батьки не хочуть іншого зятя – це місце призначене лише для нього.

Мама, вже не соромлячись мене, уявляє, які в нас із ним будуть діти, але я не можу забути ті дні й ночі з моїм іноземцем, ті почуття… Я зареєструвалася у соцмережі, і моя мана додала мене в друзі. Нещодавно він написав, що дуже хоче бути зі мною. Але як мені сказати про це родині? Як бути з моїм хлопцем?

You cannot copy content of this page