Проблема в тому, що мені здається, що за ці чотири-п’ять місяців почуття пропали. Він мені взагалі не хоче часу приділяти…..

Я дівчина, з хлопцем разом два роки. На самому початку, коли тільки починали зустрічатися, все було чудово. За цей проміжок часу достатньо разом пройшли, не кажу, що багато.

Але був такий період, що розлучалися на чотири-п’ять місяців. У нього були стосунки, у мене були стосунки, залишалися друзями на той момент. Потім якось так склалося, що знову зійшлися.

Начебто все нормально, але то йому щось не подобається, то мене щось не влаштовує. Потім, здається, що спіймала його на зраді, тому що в нього така “подруга”, з якою він листувався зовсім уже не як із подругою.

З її боку теж якесь незрозуміле ставлення до нього. Просто настільки закарбувалося в пам’яті, тому що перший раз я різко відреагувала. Мені подруги кажуть, що не потрібна я йому і він мені не потрібен.

Мама взагалі після останнього розставання проти була, щоб спілкувалися, тому про те, що сходилися, не знає. Проблема в тому, що мені здається, що за ці чотири-п’ять місяців почуття пропали.

Він мені взагалі не хоче часу приділяти. Тільки якщо я до нього прийду, коли в нього вихідні, але ми нікуди не ходимо, навіть елементарно не гуляємо.

І я просто заплуталася, що робити, як змінити ситуацію або ж просто все обірвати. Як бути?

You cannot copy content of this page