Родинні історії

При цьому племінниця регулярно дзвонила моїй сестрі та плакала в слухавку. Потім сестра передзвонювала мені й питала, що сталося. І так кожного дня…

Я напевно погана тітка, але не хочу брати свою племінницю на море. Сестра мене один раз вмовила і мені цього вистачило. Це був не відпочинок, а знущання з моїх нервів навіть попри те, що сестра оплатила всі витрати.

Я намагаюся по можливості вивозити сина на море щороку. Це корисно для здоров’я, та й його батько допомагає фінансово з поїздкою хоч ми й розійшлися. Останню поїздку на море я повторювати не хочу.

Сестра дуже просила взяти її дочку із собою. Обіцяла, що проблем із нею не буде. Вона всі витрати на дитину візьме на себе і все буде добре. Я недовго чинила опір і погодилася. Дівчинці на той момент було дев’ять років.

Вона вже не зовсім маленька. Але востаннє, коли я бачила її тихою, — це в аеропорту під час посадки. Напевно, через те, що поряд мама була, інакше не пояснити.

Як тільки ми опинилися в повітрі, вона почала вимагати то те, то се. То це їй не так, то ще щось. Все це продовжилося і в самій відпустці. У морі їй не подобається, на сонці занадто жарко, те вона їсти не буде, це пити не стане.

На пляж не піде, а залишиться вдома дивитись телевізор, бо «захворіла». І ось: в одній руці пляжна сумка, в іншій – рука п’ятирічного сина, на дивані племінниця, а я на межі.

При цьому племінниця регулярно дзвонила моїй сестрі та плакала в слухавку. Потім сестра передзвонювала мені й питала, що сталося. І так кожного дня. Постійна боротьба з племінницею залишала мене без сил.

Навіть своїй дитині я не приділяла стільки уваги, скільки їй. Єдиний приємний момент у цій відпустці був, коли я здавала це «диво» її матері. І поки сестра захоплювалася засмагою доньки, я думала про те, які муки мені довелося пережити.

Відпочинок на березі моря з дітьми не повинен закінчуватись подібними враженнями. Зараз я переживаю непростий період оборони від прохань сестри знову взяти із собою племінницю.

Сестра каже, що їй вже 11 і вона буде спокійнішою. Я ж не хочу ризикувати можливістю провести відпустку спокійно, тому не піддаюся вмовлянням. Минулого разу мені доводилося відпочивати після відпустки.

Цього разу хочу спокійно провести відпустку зі своїм сином. Ще тоді, на виході з літака, я дала собі слово не брати із собою племінницю. І рішення міняти я не маю наміру.

Вам також має сподобатись...