Приблизно за півгодини ми вийшли на зупинку, щоб спіймати маршрутку і вирушити, нарешті, в магазин. Тут я знову побачив цю дівчину….

Якось мені наснився дивний, але надзвичайно прекрасний сон. Мені привиділася дівчина неземної краси. Вона була дуже красива, але щойно я почав до неї наближатися – вона одразу ж зникла. Я, на жаль, прокинувся, але цього разу моє різке пробудження було особливо трагічним.

Перебуваючи в пригніченому настрої, я вирушив зі своїм другом у магазин.  Відійшовши від будинку буквально кілька кварталів, я побачив її – ту саму чарівну дівчину зі сну. Її волосся ніжно розвивалося на вітрі, а посмішка просто заполонила мій розум. Здається, в цю хвилину я забув, як мене звуть.

За кілька хвилин мені довелося відірвати свій погляд від цього прекрасного створіння природи, бо мій друг, який уже й так втомився чекати, штовхнув мене в плече і запитав, що зі мною. Я вирішив нічого не говорити про те, що відбувається, і він потягнув мене в банк.

Ми зайшли в банк, виконали необхідні операції. Приблизно за півгодини ми вийшли на зупинку, щоб спіймати маршрутку і вирушити, нарешті, в магазин. Тут я знову побачив цю дівчину. Нам потрібно було далеко їхати, і ми не знали, яким транспортом буде раціональніше доїхати.

Я вирішив попросити в цієї дівчини допомоги. Невпевнено наближаючись, я звернув увагу, що вона дивиться мені прямо в очі і мило посміхається. Дівчина погодилася допомогти і відповіла на мої запитання, я подякував їй і вирішив швидко піти, бо це якесь маніакальне кохання.

Я був впевнений, що такі збіги ні до чого доброго не приведуть. Минуло кілька хвилин, і прийшла потрібна нам маршрутка. Друг застрибнув у неї перший, а мене щось змусило озирнутися. Раптом я знову побачив її. Вона бігла в бік нашої маршрутки.

Я, як справжній джентльмен, притримав двері. Ми сіли недалеко один від одного. Через якийсь час мене потягнуло якимось чином зав’язати з нею розмову, я почав діяти, і хвилин 5 ми обмінювалися легкими фразами і сміхотливими посмішками.

Раптово мене відволік друг, починаючи розповідати якісь історії з універу, які мені в той момент були не цікаві. Через хвилин 10 нашої бесіди з другом, дівчина знову звернулася до мене, попросивши передати водієві чиїсь гроші за проїзд.

Коли вона доторкнулася своєю ніжною рукою до моєї, я відчув, ніби цю людину я шукав усе своє життя. У цьому легкому, банальному на перший погляд дотику було закладено стільки почуттів. Пізніше дівчина почала збиратися і я зрозумів, що вона наближається до своєї зупинки.

Я розумів, що потрібно діяти, але чому я нічого не зробив, я не знаю. Мені взагалі не притаманне таке поняття як “скромність”, але чомусь зараз воно виражалося дуже сильно. Виходячи, вона зачинила двері, і я відчув дику розчарованість у собі.

У мене різко зіпсувався настрій і весь час я думав про неї. Друг не розумів, у чому річ і навіть образився на мене за те, що я абсолютно його не слухаю. Ми дісталися до потрібного місця, зробили всі заплановані справи і вирушили додому.

Дорогою назад, перебуваючи в цілковитому розладі, я випадково глянув у вікно і побачив ту зупинку, на якій вийшла чудова дівчина. Раптом я згадав, що вона розмовляла телефоном і призначила з кимось зустріч о 17:00 біля Торгового центру.

Я знав, де розташований цей центр і тому, недовго думаючи, віддав свої речі другові і вирушив у це місце. Приїхавши о 16:45 туди, я розглядав сотні людей, буквально кожну людину з ніг до голови, сподіваючись знайти саме її. Минуло 45 хвилин, я так і не побачив цю красуню.

Раптом я помітив дівчину, яка всім виглядом показувала, що вона когось очікує. Не знаю чому, але я був упевнений, що це саме та людина, з якою і розмовляла моя кохана. Знову, якась незрозуміла сила змусила мене обернутися назад і я побачив її.

Вона ж впізнала мене, посміхнулася і підійшла саме до тієї дівчини, яку я і підозрював. Дівчина ще раз окинула мене поглядом і швидким кроком вирушила зі своєю подругою всередину торгового центру. Я, абсолютно не розуміючи нічого, почав їх переслідувати.

Через кілька хвилин я вже зібрався з думками і вирішив нарешті познайомитися ближче зі “своїм сном”. І тут сталося те, що зовсім не могло статися – вони кудись зникли. Я знову занепав духом, але не здався, обійшов буквально кожен магазин торгового центру, але її я не знайшов.

Зовсім засмутившись, я вирушив додому. Мене переповнювало дуже багато почуттів, які навіть неможливо описати словами. Я ще не зовсім розумію, що таке сталося. Ця низка збігів просто шокує мене, а все ж починалося з мого дивного сну…

You cannot copy content of this page