Раніше мене подібне дуже злило, але тепер намагаюся не звертати уваги. Просто мама знову підсунула зіпсовані продукти, все як у дитинстві…

Я щаслива в шлюбі – в мене є чудовий люблячий чоловік і двоє діток. Подруги кажуть, що заздрять мені інколи , бо мені вдається на роботу ходити, дітьми займатися, готувати і будинок тримати в чистоті.

Зазвичай у таких історіях завжди знаходиться якась проблема. Але ж не може все бути настільки ідеально! Я свій скелет у шафу не ховаю. Проблема в тому, що моя мама абсолютно не зацікавлена у спілкуванні.

З онуками вона практично не бачиться. Молодший встигає забути, хто його бабуся, поки вони не зустрінуться знову. Водночас вона готова на все заради чужих людей.

Вона могла легко віддати дитині своєї подруги іграшку, яку щойно купила для мене, якщо та прийшла в гості. Ну не може ж дівчинка піти додому з порожніми руками!

Моя мама без проблем кидала все, якщо комусь зі знайомих потрібна допомога. Але при цьому вона легко жертвувала моїми потребами. Вона ніби не помічала, що її поведінка руйнувала стосунки і з моїм татом, і зі мною.

Не дивно, що тато таки подав на розлучення. Мені було непросто жити з такою матір’ю, але звикла до того, що для мами я далеко не найдорожча людина на світі. Вона все найкраще берегла для гостей.

Вона могла легко дати нам уже не дуже свіжу їжу. Не викидати ж продукти! Вона вічно скаржилася на відсутність грошей, доводилося на всьому економити.

Але коли йшлося про день народження подруги або колеги, гроші завжди знаходилися відразу. Вона навіть торти домашні пекла. Тільки не мені та батькові, а друзям і знайомим. Згодом я звикла до всього цього.

Потім поїхала з батьківського дому, вийшла заміж і народила своїх дітей і стала повною протилежністю матері. Зараз я нечасто спілкуюся з нею. Але під час кожної зустрічі обов’язково відбувається щось дивне.

Нещодавно я ходила з дітьми до матері в гості. Мама запропонувала дітям макарони і підсмажену ковбасу. Я помітила, що ковбаса несвіжа, тому відмовилася. Мама почала виправдовуватися, що більше немає нічого.

Але якось я зайшла до неї без попередження і побачила, що на кухні бенкет на весь світ. Голубці, смажене м’ясо, якісь салати, а в духовці печеться пиріг. Я просто мовчки пішла.

Раніше мене подібне дуже злило, але тепер намагаюся не звертати уваги. Просто мама знову підсунула зіпсовані продукти, все як у дитинстві. І плювати, що діти могли банально отруїтися.

Треба ж було комусь доїсти залишки колишньої розкоші! Що не так з матір’ю? Чому вона поводиться так, ніби їй наплювати на своїх рідних і близьких? Думаю, що в неї мами є якісь ментальні проблеми.

Вона не молодшає, і з кожним разом її поведінка стає дедалі дивнішою. Я замислюється над тим, щоб повністю обмежити спілкування матері з дітьми. Вважаю, що вона може впливати на онуків не найкращим чином.

You cannot copy content of this page