Раптово вирішила, що знову хоче жити з Олександром. Ось тільки той уже охолов почуттями і не сприймав колишню дружину як рідну людину

Кохана колишня дружина може завдати чимало проблем. Таких історій є тисячі, але одна з них мене дійсно зачепила. Це історія маминого друга, який виріс у дитбудинку.

Його доля мене завжди змушує сумувати, проте вихід із такої непростої ситуації знайти надзвичайно складно …

Олександр Петрович нещодавно розповів нам про те, що його колишня дружина повернулася з Італії. Вона поїхала туди на заробітки багато років тому. У той час вони ще були одружені і виховували разом трьох дітей.

Олена Данилівна завжди любила гроші. І їй весь час потрібно було більше … Чоловік заробляв непогано, проте їй хотілося жити з розмахом. Звичайно ж, це складно собі дозволити, якщо у тебе три дитини.

Ось і прийшла тітці Олені ідея махнути за кордон. До того ж в той час це була досить поширена практика. Ось тільки чоловік Саша був не в захваті від ідеї. Так, діти вже були досить дорослі, проте … Провівшому дитинство в дитячому будинку Олександру найважливішою була саме сім’я.

Перший час він по совісті чекав кохану. Ось тільки бачилися вони лише по великих святах. Та й зустрічі ці мало походили на теплі сімейні посиденьки. Вони, скоріше, віддавали якимось холодним офіціозом.

Через 5 років терпіння Олександра Петровича обірвалося, і він вирішив подати на розлучення. Дружина в той час знайшла собі якусь особливо вдалу роботу і закинула всі думки про повернення на батьківщину.

Минуло ще пару років, і Олена все ж вирішила повернутися. Вона накопичила на хорошу квартиру і машину і по приїзді надала значну фінансову підтримку дітям.

А потім Олена Данилівна раптово вирішила, що знову хоче жити з Олександром. Ось тільки той уже охолов почуттями і не сприймав колишню дружину як рідну людину.

Дяді Саші зараз дуже самотньо. Завести нові відносини у нього не виходить, мабуть, вік уже не той. До колишній дружині він теж не може повернутися. Сварки і суперечки давно забуті, а ось його тривалу самотність він пробачити не може.

Зараз він не розуміє, як і чому колись вирішив пов’язати своє життя з жінкою, для якої фінанси важливіші, ніж кохана людина …

You cannot copy content of this page