Разом можемо вийти погуляти лише на дитячий майданчик. У нього зовсім інший ритм життя, ніж у мене…

Я вже вдруге ловлю чоловіка на листуванні з іншою жінкою. Заміжня сім років, є маленька дитина, два роки. Зовні майже не змінилася, постать залишилася такою ж стрункою, симпатичною.

Переїхали два роки тому в інше місто, тут у мене знайомих немає, поспілкуватися чи навіть вийти кудись, нікого поряд немає, окрім чоловіка. Поки в декретній відпустці, сиджу вдома, зовсім замкнулась у собі.

Бабусь і дідусів теж немає поряд. Так і минає мій час у буднях з дитиною, чоловік до 9 вечора на роботі, а вихідні, якщо кудись і вибираюся, то зовсім одна, поки чоловік залишається з дитиною.

Разом можемо вийти погуляти лише на дитячий майданчик. У нього зовсім інший ритм життя, ніж у мене. Робота допізна, різні зустрічі по роботі, відрядження і тепер листування в мережах.

Я так розумію, що для нього я стала нудною, у мене немає нічого нового та цікавого. І тепер я навіть не знаю, чи є сенс зберігати нам сім’ю. Він, звичайно, каже, що все добре, що в останній разю

Каже, що не знає, чому дівчина називає його коханим у смс, типу це її манера спілкування. І він хоче бачити, як син росте, але як мені бути, тепер я постійно його підозрюю, якщо він затримався, де він, з ким він.

Окрім листування на зустрічах я його не ловила. Відпустити і залишити, як є, чи є сенс закінчити відносини, не знаю, не можу поки що вирішити, але без нього поки що себе не уявляю, але сумніви все більше мучать мене щодня.

You cannot copy content of this page