Родинні історії

Родичі чоловіка долучилися до обговорення нашого життя. Плавно легка душевна розмова перейшла у роздачу непроханих порад…

Нещодавно я з чоловіком організували невелику сімейну зустріч. Чоловік тільки нещодавно повернувся з довгого відрядження і страшенно скучив за родичами, а побачитися до того моменту ні з ким ще до ладу так і не встиг.

Ми вирішили покликати всіх найближчих родичів і відсвяткувати його повернення разом. Спочатку все було чудово. Я накрила щедрий стіл, як належить хорошій господині.

Всі із задоволенням частувалися та слухали веселі історії чоловіка про пригоди, в яких йому довелося побувати під час поїздки. Потім мої батьки почали розпитувати про плани на майбутнє.

А там і родичі чоловіка долучилися до обговорення нашого життя. Плавно легка душевна розмова перейшла у роздачу непроханих порад. Мої батьки ніяк не могли вгамуватися з приводу виховання онука.

Родичі ж чоловіка помітили, що нам пора б ушляхетнити житло, бо обстановка нібито виглядає біднувато. Це при тому, що самі живуть у тісній малосімейці, де ремонтом з часів її будівництва не пахло

Мене слова родичів не зачепили анітрохи. А ось чоловік одразу після того, як гості розійшлися, зажадав зробити капітальний ремонт. Навіть хоче взяти кредит, щоб облагородити наше житло.

Я почала йому пояснювати, що нам це зараз не по кишені. По-перше, іпотеку не виплачено до кінця, а по-друге, через рік сина до першого класу віддавати. Про який ремонт йде мова?

Чоловік ображається, що я його не підтримую у цьому питанні. А я не розумію, чому його ця ситуація так зачепила. Раніше нас цілком влаштовувало те, як ми живемо. І що тільки змушує людей давати непрохані поради?

Вам також має сподобатись...