Романтичне повідомлення змусило чоловіка просити дружину показати весь діалог з дивним знайомим

Віталій з ніжністю ставився до своєї дружини Марії. Вони були разом вже 7 років, і за цей час у них народилося двоє чудових дітей. До цього в обох вже було по шлюбу за плечима.

Тож вони вважали себе людьми цілком досвідченими у стосунках. Віталію та Марії подобалося думати, що без досвіду від попередніх зв’язків вони не мали б такого гармонійного союзу.

Нині, щоправда, думка Віталія кардинально змінилася. Нещодавно він випадково побачив повідомлення на телефоні дружини. Воно випливло, коли Марії не було в кімнаті, а Віталій був неподалік. Воно було про повідомлення у соцмережі.

«Сподіваюся, що ти думаєш про мене стільки ж…»

Віталій не повірив своїм очам. Він не став особисто перевіряти телефон Марії. Це не було у його правилах. Він вирішив дочекатися дружини та вивести її на відверту розмову.

Коли Марія увійшла до кімнати, на неї чекала неприємна розмова. Віталій вимагає пояснити, хто і чому пише їй такі повідомлення. Марія почала відпиратися. Вона розблокувала телефон та перечитала текст повідомлення.

— Це просто мій старий знайомий, — казала вона. – Сама не знаю, чому він так пише. Мабуть, така манера. Я взагалі не звертаю на це уваги!

— Можеш дати переглянути листування?

– Навіщо?

— Просто хочу переконатись. Якщо тобі нема чого приховувати, то й нема чого боятися. Я дуже хочу тобі вірити, але думаю, ти б зробила так само на моєму місці.

Спершу Марія чинила опір, але все ж таки віддала телефон Віталію. Те, що його там чекало, ще більше засмутило його. Багато повідомлень від якогось Миколи. І від Марії також. Місцями повідомлення чергувалися з дзвінками (яких також було чимало), а сам текст був сповнений недвозначного флірту.

Віталій водив пальцем по екрану, пробігаючи поглядом по маленьких буквах, поки листування не дійшло до останньої пропозиції:

«Сподіваюся, що ти думаєш про мене стільки ж, скільки я про тебе».

Як потім стверджувала Марія, все обмежувалося лише листуванням та дзвінками. Вона цього Миколи практично не бачила та не хотіла бачити. Для неї цей флірт — не більше, ніж забава. Віталій має повірити їй. Адже вони мають сім’ю. І вона не хоче, щоб через якусь дурну витівку все зруйнувалося.

А чи справді це була тільки витівка? Марія вже показала, що здатна на брехню. Віталій по-новому глянув на свою дружину та їхнє сімейне життя. Того ж вечора Марія злякалася, що Віталій вимагатиме розлучення. Вона просила не йти на цей кардинальний крок.

Віталій нічого не відповів. Він поки що не міг зрозуміти, як йому краще вчинити. Але навіть якщо справа дійде до розлучення, Марія може не турбуватися про забезпечення — Віталій не претендуватиме на гроші та майно.

Весь наступний тиждень Віталій без довіри дивився на свою дружину, яка з сумним виглядом займалася рутиною по дому. Йому самому не хотілося розвалу сім’ї. Це буде ударом для їхніх дітей. Але як бути, якщо Марія просто підірвала атмосферу взаємної довіри та поваги? Адже без цих речей не може бути щасливого сімейного життя.

You cannot copy content of this page