Розлучився, але з дочкою гуляв, аліменти платив. Навіть нова дівчина з’явилася. Та стався якось неприємний випадок..

Є в мене друг дитинства. Поки ми з ним були неодружені, багато чого побачили, але одного разу він «надів рожеві окуляри», познайомившись з дівчиною. Вона мені чомусь одразу не сподобалася. Спочатку не зміг навіть зрозуміти чому – начебто добра, товариська…

Зустрічалися вони дуже красиво, завжди разом, та й вона другові не давала приводу для ревнощів. Він її за знайомством на гарну роботу влаштував. У такій їхній ідилії минуло майже два роки. Якось він дзвонить, чую плаче. Ніколи б не подумав, що він із-за дівчини заплаче.

Виявляється, вона пішла до хлопця, який на п’ять років її молодший, пояснила свій вчинок тим, що закохалася, просила погано про неї не думати. З горем навпіл витягнув свого друга з депресії, він півроку мучився. Начебто заспокоївся, вони навіть листуватися стали, хоча йому важко було.

Вона йому про свої розваги писала, що майбутній тесть квартиру їм купив і таке інше. Навіть звинувачувала його, що він такого ж не дав. Новий хлопець дорослішав і розумнішав. Стала ця дівчина здаватися йому занадто старою, про що він її незабаром і повідомив.

Після цієї фрази їхні стосунки тривали ще з місяць, потім стався скандал «хлопчик» зібрав її речі та вигнав із квартири. Це все зі слів друга, якому його ж колишня сама й розповіла, так що не факт, що все саме так було. До того моменту друг мав хорошу роботу і зарплату.

Крім того, він навіть вже зустрічався з гарною дівчиною, загалом, начебто налагодилося. Одного разу дзвонить мій радісний друг і каже, що колишня просила прийняти її назад. Типу не розуміла вона, що на неї знайшло тоді та й начебто кохає вона тільки мого друга.

Я як почув це, аж спітнів – згадав, як його з депресії виводив. Відмовляв, як міг, навіть розлютився на нього. Він мене не слухав. Мій друг знову вдягнув рожеві окуляри. РРРозійшовся він зі своєю дівчиною і знову почав зустрічатися з колишньою.

Незабаром зіграли вони весілля, його обраниця швидко завагітніла і вони переїхали жити до його тещі. Його дружина пішла в декрет і почалося: грошей мало, працюй більше. Друг переходить на іншу роботу, начебто вистачає. Усі ситі та одягнені, машина є, та її батьки допомагають.

Дружина мого друга відсиділа три роки у декреті, вийшла на роботу. Дуже швидко “доросла” до заступника директора і знову почала пиляти на тему “ти мало заробляєш”. Друг починає свою справу. Починати, як відомо, дуже важко, він вліз у борги.

Раптом дружина виганяє його з житла, сказала, що теща не хоче жити з халявщиком. Сказала, що колись гроші будуть тоді і повернешся. Тепер він іноді до них приходить, гуляє з дитиною, вдома робить усю чоловічу роботу, але разом їм жити, на її думку, не можна.

Друг мій з розуму сходив, ночами до мене приходив. Моя дружина спочатку лаялася, але потім все зрозуміла. Справа в нього не пішла, прогоріла. Дружина заявила, що в неї вже давно є інший, аргументуючи тим, що їй було погано та сумно.

Виявилося, що з новим мужиком у них «переросло у кохання», «він молодий, перспективний, любить її, у нього немає боргів». Їй було 33, «молодому» 24. Друг божеволіє, я шокований, беру відпустку, їдемо з ним на дачу, там просиділи тиждень. Наче його відпустило, приїхали додому.

За кілька днів дзвонить мати друга, каже, що він намагався вкоротити собі віку, насилу врятували Я до нього поговорити, підтримати. Начебто усвідомив свою дурість, обіцяв більше так не робити. Відлежав мій друг у лікарні, влаштувався працювати, з боргами майже розрахувався, охолонув.

Розлучився, але з дочкою гуляв, аліменти платив. Навіть нова дівчина з’явилася. Та стався якось неприємний випадок. Якось була ця його колишня зі своїм «молодим перспективним» на корпоративі, він її до когось приревнував і в під’їзді спустив її зі сходів.

На суді його виправдали, на кшталт вона спіткнулася, а він швидку викликав. Постраждалу не послухали. У лікарні сказали, що, щоб вона змогла ходити, потрібна дуже дорога операція плюс тривала реабілітація і то не факт, що вийде. «Перспективний» одразу зник, хоча до суду з квітами бігав.

Вона ж подзвонила моєму другу, він поїхав до лікарні. Там знову сльози, соплі, «вибач, я була дура», «кохаю тільки тебе», «коли одужаю, кава тобі вранці в ліжко», «разом з усім впораємося» та інше. Друг мій зовсім поїхав. Почав шукати гроші на лікування.

Теща відмовилася квартиру міняти, батьки друга теж не хотіли брати на себе кредит, а йому жоден банк не давав грошей ще кілька років. У мене таких грошей також не було.

Друг перетворився на «ходячого мерця», мене взагалі не чує. Дочка живе з ним, іноді разом ходять до колишньої його дружини. Що робити? Як допомогти? Звела його з розуму ця дівка

You cannot copy content of this page