Сам не знаю, чому досі просто не розірвав стосунки. За цей рік я дуже прив’язався до неї, часто їй допомагав, у матеріальному плані….

Мені 34 роки. Я начебто й не хлопчисько. У мене є дівчина, вона старша за мене і у неї є дитина і навіть чоловік. Живуть вони разом, але за її словами вона його не любить і живе тільки заради дитини.

З нею ми знайомі трохи більше року, спочатку, як завжди чужі, але згодом усе змінилося, я прив’язався до неї та до її дитини, полюбив їх. У якийсь момент все змінилося.

Прийшло почуття, що мною просто грають, а почалося все з того, що у неї з’явилася купа шанувальників у житті, в інтернеті, дзвінки, смс, багато подарунків, але не з одним з них вона не мала нічого крім спілкування.

Потім з’явився інший, який був її вибором, він одружений і теж має дітей, згодом, як я дізнався від її подруги, що вона говорила, що в неї до нього почуття, її тягне до нього, вона почала з ним спілкуватися і дуже багато.

Щоденні дзвінки, смс, все моє невдоволення та з’ясування стосунків закінчувалося тим, що вона говорила, що це просто спілкування, і він їй не потрібен.

Потім він навіть став до неї приїжджати і нібито просто підвозив у справах. І тут я не витримав, вона заперечувала, клялася, що нічого немає, я повірив, сказав, що люблю і не відпущу.

Через деякий час все знову повторилося, потім ще раз я поставив ультиматум. На даний момент вони начебто не спілкуються, але вірити вже не виходить.

Вона живе і дурить чоловіка, зустрічаючись зі мною, і мене теж дурила. Сам не знаю, чому досі просто не розірвав стосунки. За цей рік я дуже прив’язався до неї, часто їй допомагав, у матеріальному плані.

До того ж, вона часто хворіє, і тут я допомагаю, а чоловік ні, він як співмешканець, квартирант, з її слів я найдорожча для неї людина. Ось зараз все ще гірше посилилося, як і здебільшого.

Мене, як і інших, хочуть прив’язати, був конфуз. Поки що незрозуміло нічого, але це край, за її словами вона не готова мати дітей, в результаті, істерика лайка, тут же пропозиція розійтися.

You cannot copy content of this page