Сама лишається у великій квартирі, батьки житимуть окремо, а моя дружина залишиться ні з чим

Перед самим одруженням, мені батьки купили квартиру. Моя дружина теж має однокімнатну квартиру, що залишилася у спадок від її рідної тітки.

Вона там жила, доки була одна, а тепер здає. Нам ці гроші не зайві, бо зарплати невеликі, а дружина зараз не працює, у декретній відпустці із донькою.

Старша сестра моєї дружини зі своєю сім’єю (чоловік та двоє дітей) живе разом із батьками у трикімнатній квартирі.

Вони всі домовилися, що бабусина квартира буде моїй дружині, а сестра успадкує квартиру батьків.

Поки у сестри діти були маленькі, і їй потрібна була допомога батьків, її все влаштовувало, зараз вона хоче жити окремо і каже моїй дружині, що батьки можуть жити в її квартирі, вона все одно там не живе.

Коли дружина мені про це сказала, я здивувався, як її сестра вправно все влаштувала. Сама лишається у великій квартирі, батьки житимуть окремо, а моя дружина залишиться ні з чим.

Коли ми, обговоривши таку ситуацію, відмовилися, сестра сказала, що платитиме за батьків орендну плату.

Але це взагалі вже за межею розуміння. Та й не вірю я, що вона платитиме, хай тільки переїдуть, як одразу скажуть, що це їхня квартира.

Не можу збагнути таких людей. Я пропоную дружині продати цю квартиру та вирішити проблему, нехай сестра розмінюється з батьками або купує собі житло, адже батьківська трійка в будь-якому разі залишиться їй.

Але дружина не погоджується, каже, що не хоче псувати стосунки з рідними, а ще боїться, що у разі розлучення їй нікуди йти буде.

Ми просто зайшли в глухий кут. Думаю, що вона піде на поступки матері та сестрі, і я нічого не зможу зробити. Але мене не влаштовує така ситуація. Що мені робити, як переконати дружину?

You cannot copy content of this page