Сашкові було трішки більше 2 років, коли він з батьками поїхав на море. Відпочинок проходив дуже добре, допоки у дитини не розболівся живіт

Сашкові було трішки більше 2 років, коли він з батьками поїхав на море. Відпочинок проходив дуже добре, допоки у дитини не розболівся живіт.

До того ж настільки сильно, що сім’ї довелося перервати відпустку і терміново відправитися додому. Встигли доїхати і навіть швидко прооперувати дитину, у якої запалився відросток біля шлунку, через 4 години після хірургічного втручання дитина була врятована.

Ще б трішки і все, а тут молодий лікар, який врятував життя хлопчику. Батько Сашка готовий був все зробити для хірурга.

Тому, коли батько Сашка запропонував йому з сім’єю прийти в гості, чоловік не зміг відмовитися. Тоді, жартома, сім’я вирішила одружити Сашка та Зою, як в дитинстві буває, тоді ж кого тільки не сватали.

Через роки, коли діти виросли, стало зрозуміло, що це просто вигадка, вони дружили і були як брат з сестрою один одному. А коли в Сашка з’явилася дівчина, Зоя якраз готувалася до вступу в університет в іншій країні.

Але не все так гладко. Сашко скоро розлучився з пасією, а з іншими дівчатами якось не клеїлося. Він підвів очі до неба і попросив у зірок, аби ті підказали йому, де його доля.

Аж раптом на кухні роздався дзвінкий грюкіт і котячий вереск. Кіт Тимоша скинув хвостом статуетку, ту саму, яку колись дарувала йому Зоя. Далі по сценарію, весілля, діти, вже і внуки пішли. А батьки як в воду дивилися.

You cannot copy content of this page