Родинні історії

Ще через півроку він зробив пропозицію мені, але за однієї умови: мій син з нами не житиме…

Я вийшла заміж одразу після інституту за такого ж студента із села. Ми прожили разом трохи більше року. За цей час у нас з’явився син, а незабаром розлучилися.

Я з сином переїхала жити до мами, а колишній зять повернувся до села, звідки ледь-ледь висилав аліменти. Щоб хоч якось підтримувати себе та дитину, я влаштувалася до місцевої бібліотеки.

Платили копійки, то ж робота не дуже допомагала. Деколи не вистачало на елементарні продукти. Але завдяки допомозі мами ми якось трималися. Так тривало п’ять років, аж поки не настав час мамі на пенсію йти.

Приблизно за чотири місяці до виходу до того, як мама мала йти на свій заслужений відпочинок від роботи я зустріла чоловіка. Цього разу це була людина заможна. Він дарував букети та подарунки, водив у ресторани.

Ще через півроку він зробив пропозицію мені, але за однієї умови: мій син з нами не житиме. При цьому він пообіцяв забезпечить і мою дитину, і мою маму.

Я ж можу проводити з сином стільки часу, скільки хочу, але жити він має у бабусі. Після розмови з мамою я все ж таки погодилася залишити його з нею. Їй чекало непросте життя на одну пенсію, а то хоч гроші будуть.

Відразу після весілля новий чоловік подарував мені машину, тож я їздила до сина ледь не щодня. У сина з’явилися репетитори, він почав ходити до гуртків.

В одязі, харчуванні та розвагах як у сина, так і в моєї мами потреби не було. Кілька разів за літо вони їздили на море чи в інші місця відпочивати. Але попри це все син дуже сумує за мною.

Мама мені неодноразово казала, що як чоловік любить, значить і дитину має прийняти. Але що я можу зробити, коли в мене така ситуація. Він так вирішив, значить так і буде.

Якщо я буду стояти на своєму, то не факт, що історія з переїздом не повториться. Тепер я не хочу повертатися у злидні та на ті копійки, які платили бібліотекарю. І як мені далі самій забезпечувати сина?

Мама ж боїться, що як в нас з’явиться спільна дитина, то мій чоловік забуде про мого сина, а я не зможу приділяти йому всю необхідну увагу. Мама намагається радіти, але все одно відкладає гроші на всяк випадок.

Вам також має сподобатись...