Ще за півгодини мені зателефонував невідомий мені номер і хлопець сказав, що я йому дзвонила…

Мені було 18 років, я познайомилася з хлопцем. Ми разом працювали на конефермі: він готував коней до перегонів, а я працювала кухарем, годувала робітників і відпочивальників.

Працювали ми так півтора року, аж поки я не дізналася, що при надії. Ось так, молодість – дурість. Звичайно, мій тодішній хлопець батьком ставати не панував. Мені довелося поїхати додому.

Батькам тоді нічого не сказала, щоб і вони не змушували мене позбутися дитини. Вдома побула тиждень, і поїхала на іншу роботу. Місяць попрацювала і повернулася додому.

За кілька днів зателефонував батько моєї дитини, вибачився і сказав, що він теж хоче цю дитину. І я поїхала до нього. Через місяць повідомила все батькам. Мама зраділа, а коханий знову не відповідав на мої дзвінки.

Мама мені сказала, щоб я поїхала і без нього не повертайся, а я зрозуміла, що він просто мене кинув, плакала в подушку, як дурепа. Вранці мама зайшла до мене перед роботою і сказала, щоб я не думала поверталася назад.

Я поїхала за речами, а батько моєї дитини навіть у мій бік не глянув. Ось так ішли місяці, я стала мамою синочка, все було добре, але недовго. Мама й тато залишилися без роботи.

Синові було трохи більше року, і я поїхала працювати на ПБК кухарем. Сезон роботи пройшов добре. Повернулася додому з подарунками, як годиться. У гості приїхала мамина сестра з онукою 14 років.

Я, як завжди, пішла на майданчик із сином, залишивши телефон 14-річній дівчинці. За півгодини вона принесла мені телефон. Ще за півгодини мені зателефонував невідомий мені номер і хлопець сказав, що я йому дзвонила.

Як виявилося, дівчинка взяла його номер із телевізійного чату, хотіла, щоб я поспілкувалася з ким-небудь. Ми поговорили і стали зідзвонюватися щодня. Телефонні розмови тривали тиждень. Потім ми зустрілися.

Наступного дня він приїхав знайомитися з моїм сином і батьками. Через тиждень я з сином поїхала знайомитися з його батьком. І коли я переступила поріг його будинку, він сказав: ти розумієш, що вже нікуди звідси не поїдеш?

Так і сталося, ми разом уже два з половиною роки, але найважливіше, що у нас двоє діток: синові – чотири роки і донечка – рік. І вони наші спільні, мій син знайшов батька. Я дуже люблю свого чоловіка і діток.

You cannot copy content of this page